Acai Berry (Acai çileği) kolay ve bölgesel zayıflama – Asai meyvesi

Acai Berry Zayıflama ilaçları, Acai meyvesi faydaları

Acai Berry zayıflama bitkisi [asiy olarak okunur] siyah taneli, küçük yuvarlak yağıda bir tür çilektir. Kuş üzümünün daha küçük bir türüne benzer ve çekirdeğin etrafında etli bir meyve tabakası mevcuttur.  Acai Berry zayıflama meyvesi dondurmacılık ve aroma üretiminde kullanılmasından ziyade kilo verdirizi, zayıflatıcı ve sağlıklı etkilerinden dolayı daha çok sağlık ve diyet sektöründe yaygın olarak isim yapmıştır.  acai berry hapları olarak bilinen diyet türü Batı ülkelerinde son yıllarda en popüler kilo verme zayıflama yağ yakma diyeti olarak bilinmektedir.

Acai Berry zararları

Acai berry meyvesinin bilinen hiç bir zararı ve yan etkisi bulunmaktadır. Acai berry katkılı zayıflamaya yardımcı ürünler, vücuda zararlı herhangi bir madde içermezler. Acai berry çileğini, meyvesini ve zayıflama hapını vücudunuza hiç bir zarar ve yan etkide bulunmaksızın güvenle kullanabilirsiniz. rak

Acai meyvesi neden bu kadar sağlığa ve zayıflamaya  faydalıdır?

Acai bitkisi doğadaki en yüksek antioksidan oranına ve yoğunluğuna sahip meyve bitkidir. O.R.A.C adı veirlen bu  “Oksijen Radikal Emilim Kapasitesi”

ORACAcai Berry ORAC Oranı

O.R.A.C. NEDİR?

Oksijen Radikal Emilim Kapasitesi (ORAC) meyvelerin antioksidan kapasitesini ölçmede kullanılan yaygın bir tekniktir.

Yüksek ORAC oranına sahip yiyecekler, serbest radikaller adı verilen kolesterol yağlarıyla mücadele edebilen antioksidana sahip olanlardır.

Acai berry çileğinin içerdiği 4:1 oranındaki antioksidan miktarı,  doğal yiyeceklerdeki en yüksek miktadır. Dİğer bir ifadeyle Acai çileği, ömür uzatan değerli bir besin maddesidir.

Antioksidanlar nelerdir özellikleri nasıldır?

Acai berry zayıflama meyvesınde bol bulunan antioksidanlar, kanser, kalp rahatsızlıkları gibi ciddi rahatsızlıkları baştan önleyen ve kilo vermek için doğrudan fayda sağlayan kimyasal bileşiklerdir.

Bazı  acai berry diyeti uygulayıcılarının bizlere yaptığı geri bildirimler sonucunda Acai çileği ile alakalı olarak şu faydalı sonuçları toparladık:

 • Acai Berry Vücudumuza zindelik katar
 • Acai Berry Sindirim sistemini iyi çalıştırır
 • Acai Berry Vücudu ve barsakları temizler
 • Acai Berry Bağışıklık sistemini güçlendirir
 • Acai Berry Cildinizi genç ve diri tutar
 • Acai Berry Kan dolaşımını iyileştirir
 • Acai Berry Bebeklerde ve çocuklarda zekayı artırıcı etkisi vardır
 • Acai Berry Afrodisyak etkisi bulunur. Cinsel istek ve şehveti artırır
 • Acai Berry Uyku rahatsızlıklarına uykusuzluğa iyi gelir
 • Acai Berry Görme duyusunu güçlendirir
 • Acai Berry Küçük ağrı ve sızıları kesin olarak dindirir
 • Acai Berry Kronik yorgunluğa iyi gelir
 • Acai Berry Yaraların iyileşme hızını artırır
 • Acai Berry Kilo verme yağ eritmeye iyi gelir
 • Acai Berry Güç ve kuvveti artırır
 • Acai Berry Vücut dürencini artırır
 • Acai Berry Depresyon semptom ve belirtilerini kısmi olarak iyileştirir

Acai Berrynin faydaları elbette bunlarla sınırlı değildir. acai berry diyeti diğer faydaları şunlardır:

 • Bir çok vitamin içerir
 • Yangı ve iltahapları en aza indirir
 • Çok sayıda güçlü antioksidan içerir
 • Acai Çilei yüksek oranda fiber ihtiva eder.
 • Kanser hücreleri ile savaşır.
 • Sağlıklı bir kalp işlevi için faydalıdır.
 • Arterosiklerozis damar tıkanıklıklarını önler.
 • Şeker hastalını hafifletir.
 • Yaşlanma sürecini yavaşlatır
 • Çok sayıda önemli mineral ihtiva eder
 • acai Kolesterol seviyesini normal seviyelerde tutar
Acai Berry Faydaları

Acai berry kullanıcı yorumları:

“Özellikle öğleden sonraları üstüme çöken halsizlik ve uyku hissini Acai berry zayıflama Çileği ile yendim!”

– Nezihe  Necla ÖZTÜRK,  ANTALYA

Acai Berry Zayıflama

“Uzun süredir muzdarip olduğum kronik hazımsızlık şikayetimi Acai berry zayıflama Çileği sayesinde sona erdirdim.

– Hüsnü Ayhan ERTAŞ ,  İZMİR

Acai Berry meyvesi Kilo verme yağ yakmayı nasıl kolaylaştırır?

acai berry diyet ve rejimi kilo vermeye yardımcı olduğu için diyetisyenler tarafından diyet ve rejim için de kullanılmaktadır. Aşağıda bahsedeceğim bir çok değişik madde aracılığıyla Acai Berry Çileği diyeti,  kilo verme ve yağ yakmada eşsiz bir yöntemdir.


Yağ Asitleri Vicudumuzun ihtiyacı olan esansiyel yağ asitleri, sağlıklı yaşam sürmemiz için hayati öneme sahiptirler. Özellikle vücudumuz tarafından üretilemeyen Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri, acai berry çileğinde bol miktarda bulunurlar. Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri metabolizma hızımızı artırarak hızlı kilo vermemizi sağlarlar.  Diğer bir ifadeyle Omage yağ asitlerini barındıran Acai çileği, bu yönüyle de çabuk zayıflama aracıdır. Fiberler- Lifler Acai çileğinde bol miktarda lif fiber adı verilen yapılar bulunur bu da sindirim sisteminin daha fazla çalışmasını, enerji harcamasını sağlar. Acai çileğinde ve diğer bazı meyvelerde bulunan lifleirn günlük 200 kalori kadar fazla harcamaya neden verdiğini ve böylece zayıflama kilo verme yağ yakma eylemlerine neden olduğu araştırmalar sonucunda ispatlanmıştır. Amino Asitler Acai berry çileğinde bolca bulunan ve proteinlerin yapı taşı olarak bilinen amino asitler sayesinde  kas, iskelet sinir ve bağışıklık sisteminiz güçlenecektir. Travma ve hastalıklara karşı daha dirençli olan vücudunuz stres , hastalıklar ve diğer olumsuz dışsal faktörlerin de üstesinden daha  kolay bir biçimde gelecektir. Acai bitkisinde bulunan yağ asitleri vücudunuzun metabolizmasını hızlandırdığından dolayı Akai çileğinin kilo verme ve yağ yakma yani kolay zayıflama sürecinde büyük yardımlarının olduğu söylenir. Acai berry zayıflama bitkisindeki yağ asitleri bizlerin daha fazla kalori harcamasını yani diğer bir deyişle kolay kilo kaybederek zayıflamamızı sağlarlar. Fitosteroller Bitki hücrelerinin çeperlerinin yapıtaşı olan bu madde aynı zamanda sindirim hücrelerimizi de güçlendirmektedir. Böylece sindirim sistemimiz zararlı atık maddelerden daha kolay bir şekilde kurtulabilmektedir. Acai berry çileği fitosteroller bakımından oldukça zengindir.

Niçin Akai Berry Çileğini Seçtiler?

Acai Berry zayıflama

“  Acai Berry çileğini son 3 ayda hayatımda büyük bir etkisi oldu. 14 hafta gibi bir sürede 10 kilo kaybetmeyi başardım.Artık akai berry çileğinden hayatım boyu faydalanacağım” – Duygu ÖZGENÇ, Tekirdağ

Acai Berry zararları

Acai berry zayıflama “Acai benim normal kiloma dönmeme ve kolayca zayıflamama 6 aylık bir sürede hiçbir diyet uygulanmaksızın yardım etmiştir. Artık Acai Çileğinden başka bir hızlı zayıflama şekli düşünemiyorum.  – Cengiz ÖZYURT- İSTANBUL

Şahsi deneyimlerim Acai Berry zayıflama çileğinin antioksidan özellikleri dolayısıyla her türlü kimasal ve biyolojik toksinin vücuttan atılımına yardımcı olduğu ve sizi kolayza zayıflatırken bile zinde tuttuğudur.  İşte size Acai çileğinin faydaları:

  • Kas yapıcı ve adale güçlendirici etkileri vardır.
  • Kilo vermek için bire bir bir gıdadır.
  • artrit, diyabet,  fibromyalji gibi hastalıklara devadır
  • kendinizi genç ve zinde hissedersiniz
  • cinsel rahatsızlıklara ve iktidarsızlığa iyi gelir
  • Yaşlılıkta bile genç görünmenin sırrıdır
  • sizin için tam anlamıyla bir gençlik iksiridir
  • sindirimi ve hazmı kolaylaştırır
  • yaraları çabuk iyileştirir. Acai berry zayıflama çileği tam anlamıyla mucizevi bir yiyecek ve şifa kaynağıdır.

acai berry kullanımı hususunda ,acai berry mix, acai berry santevit gibi değişik ürünlerde farklı reçeteler sunulabilmektedir.


acai berry diet

Acai Berry Zararları konusunda gelen kullanıcı yorumlarına bakınız. Bilimsel olarak hiç bir zararı olmamasına karşın bazı kullananlar, yorumlarında zararlı olduğunu söylüyorlar fakat ne zararı olduğunu açıkalayamıyorlar. Ancak bana kalırsa hiç bir zararı yok

“Acai Berry (Acai çileği) kolay ve bölgesel zayıflama – Asai meyvesi” için 79 yorum

 1. ürününüzü kullandım tekrar kullanmak istiyorum.bu ürünü bulabilmek için yardımlarınızı bekliyorum..

 2. kimle muhatab olucam bilmiyorum yada muhatab kimse varmı 15 gün kullandım ve 4 kilo aldım

 3. ben aldım kullanıyorum şişkinliğim arttı mide yanması iştah açıcı kilo vermek için deyil şişmek istiyorsanız alın

 4. bir yakınım yurt dışından acai berry zayıflama hapı getirmiş. yurt dışı acai berry haplarını kullanan var mı? zayıflamada etkili oluyor mu?

 5. arkadaslar piyasadaki acai berry haplarına inanmayın hepsi sahte ama gerçeğini isityosanız bende gerçekten hertürlü garantiyi veririm kullanın görüceksiniz nasıl zayıflıyıcaksınız bana ulaşmak isteyen ler adresinden ulaşabilirler kutusunu 25 tl den veriyorum garanti sonuç için en az 2 kutu almanız lazım

 6. ben acai bery nin amerikadan geleni kullandım gayet iyi geldi 5 kilo verdim ve bütün olumlu etkilerini de denyimledim fakat santevitten memnun kalmadım ikisinin arasında biraz fark var tad olarak ta öyle santeviti gerçekten tavsiye etmiyorum ..

 7. Herkese merhaba,oncelikle ben bu ilaca baslayali 5 gun oldu ama kilom hala ayni istahimi pek kestigi soylenemez ,ayrica kabiz oldum enerji verdigi kesin eskiden isten gelince hemen yatip uyumak isterdim simdi ise tam tersi.Fakat kabizlik yapti gibime geldi buda hic hos bir durum degil 1.kutuyu bitirmeyi planliyorum 1.ayin sonunda kilomdaki degisikligi hepinizle paylasmak isterim.

 8. arkadaşlar ben 5 aydır kullanıyorum 5 kılo verdım.ama şimdi çok üzüldüm çünkü içindekiler kısmındakıe470-b yazan kodu internetten araştırdım malesef domuz yagı vardır müslümanlar kullanamaz dıyor şimdi napacam elimde okadar hap var param zamanım boşa gıttı..

 9. arkadaslar ben 4 gundur kullanıyorum çok dınc cok hareketlı cok enerjık hıssettırıyor.ben hıc su ıcmeyen bırıydım ılacı kullanmaya basladıktan sonra su ıcmeye basladım.4 gundur vucudumda bı ıncalme oldu 2 kutu aldım suan 63 kg hedef 50:) ilerleyen gunlerde kılomu yazıcam.

 10. Could not thank you enough for the content on your web page. I know you add a lot of time and effort into them and really hope you know how considerably I enjoy it. I hope I’ll do precisely the same for someone else one of these days.

 11. arkadaşlar yazdıklarınıza çok şaşırdım.bende 4 gücdür kulanıyorum ve kendimi acaip dinç hssediyorum.henüz tartılmadım ama ne mide yanması nede bşka bi problem yaşamadım.doğru hapı aldığnıza emnmsnz.sahtesi filan çok oluyo bu tür ürünlerin.zayflatmasa bile artık az yiyorum çnkü hemen doyuyorum benm gbi fazla kilosu olanlar,çok iştahlı olanlar için bu bir mucize.en azından ben öyle düşünüyorum…

 12. merhaba arkadaşlar,ben spor antönörüyüm bu zayıflama haplarıyla size şunu söylemek istiyorum:hiçbir ilaç size spor yapmadan yeterli etkiyi göstermez bunlar sadece destekleyici olarak kulanılır ve ne kulandığınızda cok dikkat edin lütfen.Çünkü sizin kilo kayıbınız tartıda oluşabilir ama sizin vucuttan ne verdiğiniz önemli sumu yağmı kasmı genelde zayıflatıcı hap kulanıp kilio verenler su atar vucuttan ve kas kaybeder yağ neredeyse hiç atamaz çünkü yağ atmanın tek yolu spor ve aynı zamanda sağlıklı kalıteli beslenmeden gecer.Örneğin kalori değerleri yüksek gıdalardan uzak durmak gerekiyor protein ağrlıklı beslenemek gerekiyor ve günde en az 5 öğun yapmak gerekiyor bunun ücü ana 2 si araöğun olmak üzere isteğe bağlı birde yatsı ara oğun yapılabilir.Uzatmıycam demem şu oluyor metabolizmayı hızlandırmanın yeğane iki yolu diyet spor,sporsuz kilo verebilirsin ama vucudun sarkar bicimsiz olur ama sporla beraber daha kolay verirsin ve vucudun şekil kazanır ver sarkmaz.iyi günler arkadaşlar

 13. 18 gündür kullanıyorum hiç bir degişiklik yok hafif diyette yapıyorum.galiba kandırıldıkkk ……………..

 14. daha önce 5in 1 kullanmıştım 3 4 kilo verdim ama bırakınca iki katını aldım umarım bunda öyle bşi olmaz
  ,

 15. ,Ben acai başlayalı iki gün oldu işe yarıyvağına inanıyorum.bugün inanılmaz zinde uyandım,kendimi çok iyi hissediyorum enerj,,,i verdiği doğru kilo kaybı olunca tekrar yazıcam

 16. merhaba bende bugünaldım 76kiloyüm 25kilo vermekistiyorum diyetle beraber kulanıcam bakalım işeyarıyormu.

 17. ben 3 gündür kullanıyorum. inanılmaz tokluk hissi veriyor ve ürekli su içmek istiyorum.akşam saatlerinde halsiz olurdum. şimdi bütün evi yıkadım kaldırdım. yorgunluktan eser yok. ilacı içtikten 1 saat sonrası elimi kaldırsam terlediğimi hissettim. toksin atıcı kısmına inanıyorum halsizliğede iyi geldi zayıflatacakmı bakıp göreceğiz3 hafta sonra yazacağım tekrar….asıl amaç zayıflamak çünki

 18. arkadaşlaar bende acai berry çılgınlığına 10 gün önce dahil oldum ama henüz hiç kg.veremedim biraz ödem söktü şimdilik kullanıp bekliyip görücem benim size tavsiyem almayanlar okuyamaz ama ürünü alan arkadaşlar mutlaka etiketin üzerinde yazan başında e harfi bulunan rakamları internete girip incelesin gördükleriniz hiç hoşunuza gitmiycek bu kesin

 19. Merhaba

  Ben santevit Acai berry kullanıyorum.10 gün oldu.Orada yazıldığı gibi sindirim sistemini düzenlediği ve tokluk hissi oluşturduğu ile ilgili bilgilerin herkes üzerinde aynı etkiyi göstermediğinin gerçek kanıtlarından biriyim.Ayrıca şişkinlik ve ödemim giderek artıyor.Bununla ilgili yetkililerle görüşmek istememe rağmen muhatap da bulamıyorum.Almayı düşünüyorsanız bile santevit almayın çünkü gerçek tablet olduğundan bile şüphelenmeye başladım.

 20. bn annme tansıyon sorunu var gizli şekeri var bu haptan kulanırsa bişiolurmu ltfn yorumlar sanız sevinirim iyi günler

 21. Bu ürünü ben de kullandım.Psikolojik bir rahatlama sağladı sadece kilo kaybım 1 kilo oldu ve tabi ki geri aldım.Mide yanması da cabası…Kesinlikle zayıflama haplarını tavsiye etmiyorum.Maddi imkanınız varsa diyetisyen kesin çözüm.

 22. benim ilk günüm biraz midemi yakıyor ve bağırsak sorunu yaşıyorum.inanılmaz gaz yaptı.üstelik ben gaz sorunu olan biri olmadım asla.ama kullanmaya devam edeceğim.

 23. ya bende bu hapı almayı düşünüyorum. 5 kilo fazlam var bazıları faydalı diyo bazıları faydası yok diyo napıcağmı şaşırdım.. kullanan biri varsa lütfen anlatsın faydalı olup olmadığını

 24. ben başladım bakalım ne olacak ben 130 kıloyum sonucu merak edıyorum aslında bu psıkolojık bır savas ben de mesela ac kaldım mı ellerımayaklarım tıtrıyor sanırım gızlı seker var.deneyecegım butun olumsuzluklara ragmen yanı yorumlara ragmen.ama 4ncu gunumde yazıyorum bagırsaklarım normale donusmeye basladıgını hıssedıyorum.hayırlısı ALLAH tan gorelım mevlam neyler eylerse guzel eyler.saygılarımla.izmit ten ercan.

 25. arkadaşlar herkesin zayıflama oranı tabiki farklı olacak.diyelim ki 85kg olan birisi bağlanmamış yağ oranı fazla olduğu için daha kolay zayıflarlar.daha az fazlalığı olanlar ise daha zor zayıflar 60kg olan biri 1 haftada 5kg verseydi korkunç olurdu.neyse ben hiç zayıflama hapı kullanmadım ancak doğum sonrası kullanmayı düşünüyorum.emziren kadınların kullanabileceği kadar doğal mı bu ürün?

 26. arkadaşlar baslayalı 4 gun oldu daha tok tutma özelliğini görmedim ama umudum var. dha sonrada yazacagım..

 27. Bende dün başladım.Ya yorumları okuyunca karar verdim ama burda bi sürü olumsuz yorum var kendi sitelerinde hiç olumsuz yorum yoktu ama buraya bakınca kafam çarşamba pazarına döndü.İnşallah iyi sonuç alırım.Bakalım hayırlısı…

 28. Arkadaşlar bende mi bir gariplik var acaba anlamadım… İlacı 2 haftadır kullanıyorum ve 3 kilo aldım üstelik yediğime de dikkat ediyorum. Devam edersem bi 3 kilo daha almaktan korkuyorum açıkcası ilacı kestim.

 29. hem yorum yazın diye form var hem yazdığımız yorumları koymuyorsunuz.böyle kandırmaca olmaz lütfen herkes fikrini yazacak ki insanımız bilinçlensin iyi yorumları yayınlayın kötüleri yayınlamayın iyi valla arkadaşlar kullandım hiçbir faydasını görmedim spora ve diyete başladım kilo vermeye başladım sakın ola yanılmayın

 30. alırken iki kutu sipariş verecektim ( 5. sınıfa giden kızım beni uyardı bir kutu al bakalım olumlu giderse devam edersin diye)iyiki kızımı dinledim iki kutu almadım yazık parama zaten yemeğe dikkat edince bol su içince veriliyor kilo .bu ilaçlar hep para tuzağı bizde bu tuzağa düşüyoruz

 31. bende yorumları okuyunca aldım başladım 17 gün kullandım fakat dedikleri gibi değil bence. yada bende aynı etkiyi göstermedi
  spor ve diyete başladım hapı bıraktım kilo vermeye başladım . ama hapın hiçbir etkisi olmadı

 32. arkadaşlar bende olumlu yorumları okudum heveslendim ve aldım acai yi,metin ilaçtan 1 ay kullandım ve sadece 1 kilo verdim.çok kötü hayal kırıklığına uğradım.almadan önce iyi düşünün bence

 33. merhaba ben acai berrye başleyelı 4 gün oldu. aldığım kargoda tartıldım başlamadan önce 87,300 iken bu sabah tartıldım 84,800kg. Ben dikkatte ediyorum ayrıca su tüketmezken günde 2 lt su içtim bence bunlarda destekliyor

 34. Acai berry den şikayet çiyim. Kesinlikle insanları dolandıran bir ürün. Hiç bir olumlu etkisini görmedim. Acai berry zayıflama ilacı diye satılan safsatayı metin ilaç tan aldım. Adamlar satasıya kadar yağlıyorlar ballıyorlar daha sonra da hiç bir şikayete cevap yazmıyorlar. Enayi gibi 150 tl yi çöpe attım. kesinlikle paranızı çöpe atmayın

 35. Yaklaşık 14 gündür kullanıyorum.Beslenmemede dikkat ediyorum.Ancak hiç kilo kaybım olmadı.Eczacım,en az 3 ay kullandığımda faydasını görebileceğimi ilacı almadan önce söylemişti.İştahı gerçekten baskılıyor.Nefes darlığı ve uyku problemime iyi geldi.

 36. inatla tekrar yazıyorum sizde yine silin başkalarına cevap veriyorsunuz 2 aydır yazıyorum geri dönen yok artı yorumlarımda siliniyor anladık işinize gelmiyor ama birazda objektif olun bakalım bunun sonu nereye varacak aman silin geç kalmayın emiiiiiii

 37. niye kaldırıyorsunuz yazdığım mailleri
  dokundu demi size ama pes etmicem yine yzıcam sizde yine kaldırın iyi fikir ama gerçek düşünceleri kaldır sahteleri yaz bizim gibi saflardas inansın alsın ama HARAM ZIKKIM da olsun tabikiiiiiiiii

 38. Bana kalırsa siz egzersiz ve jimnastikle zayıflamayı deneyin. Hem kan şekerinizi düzenler hem de kilo verdirir.

 39. ben de 4-5 kılo verbılmek ıcın cok sey denedım galıba ben de gızlı seker var 2saatte bır acıkıyorum ve elım ayagım tıtremeye baslıyor lahana kapsulu ve avıcenna kullandım am bagırsaklarımda kolıt olmus geberıorum sandım asırı sıskınlık yapmıstı zaten sıskınlık olunca kılolu gorunuyosunuz hala kurtulamadım bagırsak rahatsızlıgımdan belkı bunyeye gore degısıyo olabılır termal sauna şort mu kullanmak lazım acaba ılac yerıne en azından mantıklı zayıflama seklı

 40. merhaba arkadaslar bende yenı az önce istettım ınternetten bakalım faydasını görecekmıyım ben 65 kıloyum hedefım 60 kıloya düsmek cok sey denedım ama bıtürlü cözüm bulamadım bırde bunu deneyelım

 41. ben yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum ve inanın bana 6 kg verdim bebeğim olduğu için saatlerini bazen aksattım ama yinede kilo verdim arkadaşlar yediklerime pek dikkat edemedim ama ekmek yerine galeta yedim bildiğim kadarıyla galetanın kalorisi çok az.Şu an 70 kiloyum hedefim eski kilom olan 55 kiloya düşmek.Bendede gastrit sorunu var ama çok ağrımadı midem.Ağrıdığı zamanda maden suyu içtim geçti ben internet yoluyla metin ilaçtan aldım herkese tavsiye ederim teşekkürler

 42. gerçekten ürünü kullanmak istiyorum gerçekten zayıflatıyormu 9 kilo fazlam var kullananllar gerçekten memnun mu yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar???? bursa eliffff

 43. kandırılıyoruz biz kandırıldık siz kandırılmayın bu sadece para tuzağından başka birşey değil takrar haram zıkkım olsunnn bu arada attığım mailleri yayınlayın kendi kafanıza göre düzenlemeyinnn haram olsun hiç bir işe yaramıyorrrrrrrr bu arada derya arkadaşım sanada katılıyorum atılan bu maillerin çoğuda uydurmacadan ibaret

 44. merhabalar özlem boşu boşuna bence alıpda para verme ben aldım bir ay oldu kullanalı gr dahi vermedim tokluk hissi felanda vermiyor ben yine aynı şekilde yiyorum acaiye başlamadan öncede 53 düm şimdide 53 üm diğer alan arkadaşlar nasıl hemen etkisini görüyorda zayıflıyor onuda anlamış değilim ayrıcaolumsuz yorumlarda sitede yayınlanmıyor neden bunuda merak ediyorum herkes fikrini ve acainin ne şekilde faydalı oldunu burda açıkca beyan etmeli olumlu yorumlar ballandıra ballandıra burda yayınlanıyor benbirtanede olumsuz yorum görmedim

 45. bende Zayıflama Kremi diye bir ürün kullanıyorum henüz bir hafta oldu ama tokluk hissi veriyor evet bişiler olucak gibi tam etkisini görünce mutlaka yazıcam

 46. Özlem hanım. Hangi haplardan ne tür kazık yediğinizi bilmiyoruz ancak bir hapı denemeden önceki haplardan yola çıkarak peşin hüküm vermek te doğru değil. Neticede her hapın özellikleri ve etken maddeleri farklı. Ve hatta her zayıflama hapı, bünyeden bünyeye de değişik düzeyde zayıflama etkisi gösterebilir. O nedenle bir kişinin hiç işe yaramadığı herhangi bir zayıflama hapı, başka birisinin 10 kilo vermesine neden olabiliyor. Bu dediklerimi de bir düşününüz.

 47. pazartesi kullanmaya başlıycam yorumları incelemekten birtürlü başlıyamıyor karar veremiyorum…bugune kadar birçok zayıflama hapı kullandım fakat faydasından çok zararını artan kilolorım sayesinde gördüm..üstelik bazı sağlık sorunlarımında doğmasına sebep oldular.sütten ağzı yanan biri olarak henüz bu yoğurdu kaşıklamalımıyım emin değilim çünkü yorumlar bile kendiyle çelişiyor!!

 48. Acai berry hapını Amerika da bir yakınım denemiş. Buraya geldi ve buradakini de denedi. Gerçekten aynı etkiye sahip olduğunu söylüyor.

 49. Ben 18 gündür kullanıyorum şu anda 2 kilo verebildim. Ama acai bery kullanırken asla herhangi bir diyet veya egzersiz yapmadım. Belki egzersiz falan yapsaydım daha fazla kilo verdirebilirdim. Aslında diğer zayıflama hpalarına göre daha faydalı. En azından sağlığa zararlı hiç bir kimyasal madde içermiyor. Denemek isterseniz bir denemenizde fayda var.

 50. ya bir ton laf yazdım biraz gururlu olup kim yazacaksa cevap yazsın ama yok malı satmaya gelince oooo mangalda kül kalmaz ama bir sorun yada soru oluncada kimse bulamazsın karşıda 2. kutuda yine denilen şey olmuyor SAKINA KANMAYIN KANDIRILMAYINNNNNNNNNNN

 51. Ben de verdiğim paraya acıdım gr dahi verdirtmiyor iştahımıda kesmedi bir kutu bitmeye geldi hala aynıyım buna verdim parayı spor salonuna yazılsam hiç değilse spor yaparak zayıflardım

 52. Acai Berry Zayıflama hapını 3 hafta kullandım ve 5 kilo zayıflama sağladım. kullandım gerçekten çok memnun kaldım. Firma sahipleri ilgili ve alakalı. Ürün kısa sürede zayıflatıcı etkisini gösteriyor. Tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.

 53. Ben de 15 gündür kullanıyorum.Sadece 1,5g verdim. Önemli ölçüde iştahımı kesti diyebilirim ancak mide ağrısı şikayetlerim artınca kafamda soru işaretleri oluşmadı değil hani..

 54. Acai berry elbette mucizevi bir zayıflama hapı olduğunu söylemiyor. Zaten o tür bir iddiası olsa asla kullanmazdım. Ama zayıflatma şiddeti normal de olsa neticede tamamen doğal maddelerden üretilmiş. Şimdi kimileri alıyor hapı sonra da nasıl olsa zayıflama hapı kullanıyorum diye başlıyor abur cubur yemeye. E sen öyle yemeye devam edersen değil zayıflama hapı, ne kullanırsan kullan kilo veremezsin.

 55. Acai berry hapının birkaç çeşidinin olduğu söyleniyor. Denilenlere göre en etkili olanı Metin İlaç şirketininkilermiş. En sağlıklı ve katkı maddesi olmayan zayıflama hapı diyorlar.

 56. Ben aldım. 2 kez kullandım. Miğde ağrısı ve yanmasından devam edemedim. Miğdeyle ilgili şikayeti olup devam eden var mı ? Kimsenin miğdesine dokunmadı mı ? Dozumu azaltayım.Üstelik benim miğdem çok sağlam olduğu halde inanılmaz dokundu. Kimsenin miğdesine dokunmamış yani.

 57. Ben 20 gündür kullanıyorum hala gr dahi vermedim acaba günde 2 tane değilde 3 tane alsam etkisini görebilirmiyim

 58. 2 haftadır kullanıyorum 1 gram bile veremedim ayrıca diyetle beraber kullandın hiçbir faydası yok .

 59. 80 kiloyum pazartesi kullanmaya başladım pazartesiye kadar tartılmıcam sonucu çok merak ediyorum. bu arada diyet ve egzersiz yapmıyorum.yine yazıcam

 60. piyasada acai beryy adında bir sürü ürün var internet sitelerinde baktım hepsinin ambalajı birbirinden farklı bunların hepsinin içriği aynı ambalajımı farklı hangisini tercih edicez en çok hangisi etkili bilgi verirseniz sevinirim…

 61. biz 3 arkadaşız 1aydır ürünü kullanıyoruz ama 3ümüzde 1 kilo verdik denildiği gibi 3-5 kilo arası olmadı bir çok kez mail attık ne yorumlarda çıktı nede geri dönüldü ürünü kötülemek amacıyla bunları yazmıyorum ama ters giden birşeymi var yada bizleremi uygun değil düşününce metabolizma meselesi olabilir diyoruz ama 3ümüzünde mi aynı demektende kendimizi almıyoruz lütfen geri dönerseniz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim aslında biz 2 yada3 kutu kullanırız diye düşünüyorduk ama şimdi bayağı kararsızız

 62. ben polikistik over hastasıyım. Kilolarımla başım dertte ekmek tüketimim günde bir dilim su içmeye çalışıyorum öyle atıştırmalık alışkanlığım yok egzersize yeni başladım. Acaba acainin banada faydası olurmu? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim… Lütfen yardım….

 63. arakdaşlar sadece bu sitelerden acai berry zayıflama ürününün içeriğini ve nelere işe yaradığını inceleyin şayet uygun görürseniz direk bir eczaneye gidin. Hemen ellerinde yoksa bile depolarından aynı gun ıcınde temın ediyorlar. internetten sipariş vermek banka numarası kart numarası vermek adres vermek cok gereksız tehlıkelı ve zahmetlı bir iş. Ben acai berry zayıflama hapını eczaneme soruyorum buluyor verıyor bu kadar basıt. saglık bakanlıği onaylı ve sahte olma ıhtımalı hıc yok.

 64. merhaba acai bende kullandım. cok etkili bir ürün 1 ayda 6 kilo kadar zayıflama sağladı. metin ilaç sanayinin acai’siydi. şimdi bir kaç tane daha cıkmıs ancak içerisinde karısımlar var bu konuda alırken dikkatli olun. herkese iyi günler

 65. ben yurtdisinda yasiyorum ucretsiz acai berry siparisi verdim fakat siparisi verdikten sonra firma kurallarini okudum. firmalar banka bilgilerimizi aldiktan sonra hic bize sormadan 15 gun sonra yeni urun yolluyor ve yeni urun un fiyati piyasada 10 dolar iken 80 dolar cekiyorlar. kisacasi sakin bu urunu ucretsiz denemey kalkmayin ve sakin anlamadiginiz bilmediginiz firmalara banka bilgilerinizi vermeyin. burada 7000 kisi dolandirildi bu yonetemle sizler dikkatli olun.

 66. ÜRÜN SİPARİŞİ VERMEK İSTİYORUM.SİPARİŞ LİNKİNİZİ BULAMADIM . NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.