Ahmet Maranki Elma Sirkesi bal ve Su ile zayıflama

Prof.Dr.Ahmet Maranki Elma Sirkesi İle Zayıflama

Prof. Dr.  Ahmet Maranki elma sirkesi bal ve su formülü ile uzun süredir zayıflamak isteyip başaramayanlara zayıflama ve kilo verebilme müjdesi veriyor. Elma sirkesi çabuk zayıflama ve hızlı kilo vermek zaten mümkündü. Bir de bunu bal ve su karışımı ile birlikte yaparsanız oldukça iddialı bir zayıflatan şifalı çözüm’e kavuşmuş olursunuz.

Ahmet Maranki elma sirkesi bal ve su karışımı için gerekli malzemeler nelerdir ?

200 ml su

20 gram elma sirkesi

7 gram bal (tatlı kaşığı dolusu)

Ahmet Maranki elma sirkesi bal ve su formülünün hazırlanışı:
55 derecelik sıcak su içerisine 2 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 tatlı kaşığı bak konularak kaşıkla iyice karıştırılır.

Ahmet Maranki elma sirkesi bal ve su karışımının kullanılışı nasıl kullanılır ve içilir:

Elma sirkesi bal su karışımını günlük olarak sabah ve akşam aç karnına içmelisiniz. BU mucize zayıflama sağlayan formülü bir diyet ile birlikte kullanabileceğiniz gibi diyetsiz zayıflama yoluyla da içmenizde mahsur yoktur.

Elma sirkesi zayıflatırmı (zayıflatır mı)

Elma sirkesi hem yağ yakan bir meyve suyudur hem de metabolizma hızlandıran içecekler arasındadır. Elma sirkesi bu iki yönüyle hızlı ve sağlıklı yoldan zayıflama sağlar. Elma sirkesi vücudun yağ yakma metabolizmasını harekete geçirerek kalıcı kilo kaybı için ortam hazırlamaktadır. Elma sirkesi bal su formülü içerisine maydanoz ve limon suyu da konulabilir. Bu şekilde yapılırsa elma sirkesi bal su limon maydonoz formülü hem kolesterol düşürecek hem de daha çabuk zayıflama sağlayacaktır.

“Ahmet Maranki Elma Sirkesi bal ve Su ile zayıflama” için 23 yorum

  1. Merhaba hocam 8 aylık bebegm var elma sırkesı ıcyorum bebegıme zararı olurmu korkuyorum bılgılndrrmsnz

  2. ben elma sirkesini 1 aydır içiyorum ve gzl kilo verdiriyor sizde spor yaparak deneyin faydasını göreceksiniz

  3. ben 1 yıldır hepsini denedim elma sirkesi altın çilek bi sürü bitki çayı bıktım artık hepsi boş ancak spor…

  4. ben suan 57 kiloyum boyumda 1,54 35 gündür diyet yapiyorum su ana kadaar yalniz 3kilo verdim cok az ama lütfen bana yardim edin hocam

  5. ben her sabah aç karna ılık suya bal limon koyuyorum ara sıra elma sirkeside damlatıyorum ama pek fazla içemiyorum elma sirkesini ayrıca bunu 1 ay uygulamaya dewam edersem ne kadar kilo veririm sizce?

  6. ben elma sirkeli karışımı 2 haftadır yapmama rağmen bir faydasını görmedim. bu hafta yürüyüşe başlayacağım umarım etkisi olur.

  7. Elbette içebilir. ELma sirkesinin emziren annelere zararları yoktur. hatta sütü artırıcı bir iksir olarak faydaları vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.