Dereotu kürü ile tiroid rahatsızlığına doğal bitkisel ve kesin çözüm

Tiroid hastalığının bitkisel yollardan tedavisi: Dereotu kürü ile tiroid rahatsızlığına doğal bitkisel ve kesin çözüm

Şifalı Bitkiler ve Bitkisel Tıp uzmanı Sn. İbrahim Saraçoğlu’dan sizlere Troid türlerine( Tiroid , Hipotroid / hipotiroid ) bitkisel çözüm sunacak bir ipucu vereceğim. İpucunun adı dereotu. Tiroid nodüllerinden şikayetçi olanların muhakkak dereotu denemeleri İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye ediliyor. Dereotu içerisinde faydaları çok yönlü olan bir takım bitkisel enzimler bulunuyor. Tiroid rahatsızlığına doğal ve kesin çözüm olarak uygulayacağınız dereotu kürü, günlük 3 kez aç karnına 10 gram kadar dereotu yemekle yapılıyor. Dereotu kürünün tarifi ve yapılışı şu şekildedir. bir yemek kaşığı dereotunu aç karnına yiyoruz. Ve bir bardak su eşliğinde bir güzel çiğneyerek yutuyoruz. 100 gün boyunca her gün 3 kez dereotu tüketilmesiyle guvatır hastalığı bitkisel kürü tamamlanmış oluyor.

Gerek tiroid küçülmesi (Hipotroid) gerekse tiroid büyümesi (hipertroid) rahatsızlıklarının her ikisinde de dereotu kürü ile tiroid sorununa bitkisel çözüm bulabiliyoruz. Dere otu tiroid kürü, ilaç tedavisinden bağımsız bir tedavi değildir. O nedenle dereotu kürünün ortalarında doktorunuza giderek tiroid testi yaptırmanız faydalı olacaktır. Tiroid hormonu kan değerleri normalleşmiş ise kürü 2 günde 1 e düşürebilirsiniz.


Troid nodülleri dere otu ile gittikçe kaybolarak tedavi edilebilmektedir. Özellikle tiroid ilaçlarının yan etkileri ve zararları konusunda bünyeniz hassas ise Tiroid tedavisi için dereotu kürü ile bitkisel , doğal , ve kesin çözüm bulabilirsiniz.
Dereotu kürü ile tiroid kürü yapanlarda 5 ayda her on hastadan 9 u iyileşmekte ve ilaç tedavisini yarıda kesmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.