figurin zayıflama hapı yorumları

Son zamanda ününü gittikçe artıran ve hindistan kökenli bir bitkisel zayıflama hapı, figürin, internet dünyasında görünmeye başladı. Bu zayıflama hapının en büyük iddiası, içerisinde bulunan tropik meya özleri ve bitki içeriği ile etkili ve hızlı bir zayıflama sağladığıdır. Özellikle bel ve basen, kalça bölgeleri gibi incelme ve zayıflamanın zor olduğu bölgelerde başarılı bir bölgesel zayıflama süreci sonunda tatmin edici bir düzeyde kilo verme başarısına sahip olmuştur. Ülkemizde son zamanlarda yaygınlaşan figurin zayıflama ve diyet hapları, yurt dışında uzun süredir bilinen ve yaygın kullanımı olan, yağ yakıcı özelliklere sahip bir zayıflama kapsülüdür.


Figurin diyet hapının tek başarısı zayıflama sağlaması değildir. Aynı zamanda vücuttaki yağ parçalayıcı enzimleri sayesinde kolesterol ve trigliserid oranının da bariz bir biçimde kan değerlerinin düşmesinde faydası olmaktadır.

Ünlü hint ilaç firması Ajanta Farma kalitesi ve güvencesi ile üretilen figurin yağ yakıcı zayıflama hapları, yan etkileri minimum düzeye indirgenmiş bir üründür. Bu nedenle güvenle kullanabilirsiniz.

“figurin zayıflama hapı yorumları” için 5 yorum

  1. kusura bakmayın ama hiçde dediğiniz gibi değil kabızlık yaptı hemoraitim azdı çok kötü günler geçirdim kilo da vermedim 3 kutu almıştım 1 kutusu duruyo hiç memnun kalmadım yazık verdiğim paraya telefon ettim size faydasını görmedim diye hiç bir şekilde yardımcı olmadınız herkes parasının çokluğundan almıyo denize düşen yılana sarılıyo kandırmayalım lütven insanları

  2. Şimdi bir tek kişi bu hap hakkında yorum yapmış. rakip firmaların bazen birbirlerini karalamak için sahte kulllanıcı yorumları yaptığına şahit oluyoruz. O nedenle başka arkadaşlar da bu hap hakkında olumlu yada olumsuz dönüş yaparsa durum daha da netleşecek. Yorumunuz için teşekürler.

  3. ben kendime aldım hiçbir etkisini görmedim. zayıflayacagıma kilo aldım bu hap yüzünden tansiyon oldu bende hastalıklarım çogaldı.biz güvenerek aldık ama güvenimiz boşuna çıktı.insanları kandırmakla bir yere varamazsınız.bu haplar insanları zayıflatmıyor tam tersine kilo aldırıyor.hastalık yapıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.