Lahana Kapsülü ile zayıflama ve incelme, kilo verme

Dİyet lügatımıza şarkıcı Nadide sultanın reklamlarıyla tanıtılan Lahana kapsülü hapı ve zayıflama ürünleri, daha çok lahana bitkisinin yağ yakıcı etkisinden faydalanılarak üretilen zayıflama haplarıdır. Kapsülün içerisinde her ne kadar yüzde yüz doğal lahana bitkisi ve bazı vitamin takviyeleri olduğu iddia edilese de diğer tüm yağ yakıcı diyet kapsüllerinde olduğu gibi bazı yağ yakıcı enzimler ilave edilmiştir. Bu tür zayıflama haplarını kullanırken alerjik veya bağışıklık sisteminden kaynaklanan olumsuz etki ihtimallerine yatkın olup olmadığınızı test ettirmelisiniz. Ancak tüketicilerin %99 gibi bir kısmı lahana özlü zayıflama haplarından herhangi bir yan etki veya zarar görmeden faydalanmaktadır.


Zaten Cabbagepow sitesinde üründe zayıflatıcı bir takım maddelerin olduğu söylenmekte ama ne tür maddeler olduğu bildirilmemektedir. Lahana kapsülü kullanıcılarının yorumlarının yer aldığı değişik forum sitelerinde de kullanıcı kişilerin zayıflama deneyimleri, tipik amerikan yağ yakıcı Lipo-6 nutrex türü ürünlerin aynısıdır.

Lahana kapsülü tarzı ürünlerin yemekten sonra alınması tavsiye edilmektedir. Ayrıca bol su içilerek yağ yakma metabolizmasının da hızlandırılması, diyet uzmanları tarafından tavsiye edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.