Sandaloz Sakızı ile Zayıflama-Elma Sirkesi Sandaloz Sakızı Zayıflatırmı

Sandaloz Sakızı ile Zayıflama-Elma Sirkesi Sandaloz Sakızı Zayıflatırmı

Son zamanlarda piyasa çokça adını duyduğum sandaloz sakızı ile zayıflama meselesi bilgilendirici bir yazı yazma isteği duydum. Bilgilendirici diyorum zira sandaloz sakızının zayıflatıcı etkileri vs üzerinepek az bilgim vardı. Internette yaptığın kısa bir araştırma neticesinde sandaloz sakızı diye bilinen maddenin aslında Malta Tunus, Cezayir, Libya, ve hatta güney italya sicilya bölgelerinde yetişen ve sarı reçinelere sahip iğne yapraklı bir ağaç türü olan Sandaraca, Gummi Sandarac ağacından elde edilen bir sakızımsı reçinedir. Sandaloz sakızını Persler ve araplarça geçmişte ishal tedavisinde ve vücudu detoks etme gibi alanlarda kulanılmıştır. Ancak ana vatanı kuzey afrikadaki Atlas dağları olan bu ağacın sakızının zayıflama ve yağ yakıcı termojenik etkilerine dair ingilizce, almanca, arapça fransızca internet içerikte ayrıntılı bir yazıya rastlayamadım. Yani sandalozla zayıflama yolları ve sandaloz sakızının, zayıflatıcı etkileri henüz yurt dışında sandaloz sakızı daha tam olarak keşfedilememiş. Zayıflama ürünlerinin yıllık 50 milyar dolar ciro yaptığı Amerika Birleşik devletlerinde de Sandaloz sakızı etken maddeli hiç bir zayıflama hapına ilacına jeline şurubuna vs rastlyamadım.
sandaloz sakızı nasıl kullanılır bilen varsa bana da söylesin lütfen. sandaloz sakızı nedir sorusu da başlı başına bir muamma zaten. sandaloz sakızı elma sirkesi sandoloz sakızı

Sanırım Sandaloz sakızı ile Türk usulü bir zayıflama yöntemiyle karşı karşıyayız. Bu sandaloz sakızını akarlarda ve şifalı bitkiler satan dükkanlarda ham maddesini bulabilirsiniz. Sandaloz sakızının içerisinde bulunan bir takım enzimlerin yağ yakıcı etkilerinin olduğu söyleniyor. Ayrıca sandaloz sakızının tok tutucu etkisinin olduğu da bilinen bir gerçektir.


Sandaloz sakızı zayıflamaya faydalı mı? Cevabı bence hayır.

“Sandaloz Sakızı ile Zayıflama-Elma Sirkesi Sandaloz Sakızı Zayıflatırmı” için 4 yorum

  1. Ben 1 hafta önce başladım sabahları fındık büyüklüğünde. Toz haline getirerek bol suyla iciyorum arkasından bir bardak ılık suya bir çorba kasığı elma sirkesi bayağı ise yarıyor tok tutuyor ve birr haftada 1,5 kilo

  2. aldım 2 gündür yiyorum.Midemi taş gibi ağzımı da kireç gibi yaptı açıkçası.Ama tokluk hissi veriyor bu da bir gerçek.

  3. ender saraç ın programında gördüm ben birkaç gün önce sandoroz sakızını.Her yemekten önce bir çay kaşığı yiyip üzerine bir bardak ılık su içerek tüketileceği söylendi programda.Zaten taş gibi bir görüntüsü var toz haline getirip kullanılıyormuş.Aktarlarda normal bir fiyata bulabilirmişiz.Ve evet yağ yakıyormuş öyle denildi programda.Alıp denemeyi düşünüyorum.

  4. Sandoloz sakızı hapı ile birlikte elma sirkesi kullandım ve gerçekten işe yaradı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.