kefir zayıflatırmı – kefirin faydaları nelerdir

Rusların ve Kafkas halklarının milli içeceği sayılan ve sütün mayalanması ile elde edilen kefir, aynı zamanda tok tutucu özellikleri ile de zayıflamak isteyenler için fırsat sunuyor.

Kefirin Faydaları Nelerdir
Ülkemizde yeni yeni popüler hal alan kefir, sağlığa çok yönlü faydaları olan bir besindir. Kefirin görüntüsü daha çok karnabahar a benzemektedir. Sütün değişik bir şekilde mayalanması ve ekşitilmesi ile elde edilen kefir, içerdiği bir çok vitamin, mineral, protein yapıtaşları olan aminoasitler ve karbonhidrat ile tam manasıyla bir beslenme çantası gibidir. Çocuklarınızın ve bebeklerinizin uzun yaşamasını istiyorsanız kefir tüketme alışkanlığını onlara kazandırmalısınız. Kefir, yaşlanmayı geciktirir, bağışıklık sistemini güçlendirir, bebeklerde büyümeyi hızlandırır. boy uzatan bir besin ve yiyecektir. Sayısız hastalığa derman olur.


kefir zayıflatır mı?
Kefirin zayıflamaya katkısı şu şekilde olabilir. kefir tok tutucu bir besindir. Ayrıca kalori oranı da düşük ve aynı zamanda oldukça besleyici olduğu için sırf kefir tüketerek veya içerek bile bir zayıflama diyetini sağlıklı hale dönüştürebilirsiniz.

“kefir zayıflatırmı – kefirin faydaları nelerdir” için 3 yorum

  1. kefir diyet programı bulmuştum. tam 22 kilo zayıfladım. rus bi internet sitesinde de gormuştum onunda adresini bulursam mesaj atarım

  2. cnm olabilir ama senin diyet yapman gerekir diyet detken yani aç kalma demiyorum sadecew yeşilleiye daha çok özemn göster fazla yiyicegine az ye cnm:D 🙂 🙂

  3. ben 25 yasındayım…100kıloyum boum ufak faydası olurmu nasılbı dyıet uygulaya bılırım lutfen cvp

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.