Bölgesel Zayıflama Fiyatları-Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Maliyeti ve Fiyatı

Bölgesel Zayıflama Fiyatları-Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Maliyeti ve Fiyatı

Bölgesel zayıflama yöntemleri özellikle kadınlar tarafından tercih edilen ve kalça, bel, basen, göbek, yağlarını eritmek, selülitlerden kalıcı olarak kurtulmak ve bölgesel kilolardan kurtulmak için uygulanan zayıflama yöntemleri olarak tanımlanabilir. Bölgesel zayıflama yöntemleri çok çeşitli olduklarından dolay bu tekniklerin her birisinin fiyatı da değişkenlik gösterebilmektedir. Sizlere bu yazımızda kolayzayiflama.com olarak yaptığımız inceleme neticesinde sık kullanılan ve yaygın bölgesel zayıflama yöntemlerinin fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

Kavitasyon Fiyatları:  Özellikle iç bacak inceltmek ve kalça basen sıkılaştırmak için kullanılan kavitasyon bölgesel zayıflama yöntemi seans ücretleri 100-200 tl arası değişiyor. Ortalama olarak 150 tl seans başı fiyatı olan kavitasyon zayıflama seansı 4 kez uygulandığında arzu edilen incelme ve sıkılaşma sağlanıyor.

HCG Zayıflama Damlası Fiyatı: hem bölgesel zayıflama hem de kitlesel incelme yolu olarak kullanılabilen HCG damlaları, KDV dahil 79 TL ile 99 TL arasında değişen fiyatlar ile satılıyor. Ortalama olarak HCG zayıflama damlası satan siteler incelendiğinde 89 TL fiyatı olduğu görülüyor.

Liposuction-Liposakşın Fiyatları: Cilt altındaki kilolara neden olan yağ dokularının bir vakum aleti (emme cihazı) ne bağlı olan ince kanüller ve  2-6 mm borular yardımıyla çekilmesi yöntemi olarak adlandırabileceğimiz Liposakşın bölgesel zayıflama yöntemi fiyatları, yağ aldırılacak bölgenin büyüklüğü ve operasyon yapılan zayıflama merkezinin fiyat politikası ile değişkenlik gösterebilmekte ve 1000 ile 5000 TL arası bir fiyat aralığında bölgesel zayıflama hizmeti verilmektedir.

Ultrashape Bölgesel Zayıflama Fiyatları: Ultrason dalgaları ile bölgesel zayıflama yöntemi olan Ultrashape fiyatları liposuction ücretleri ile aşağı yukarı aynı düzeydedir. Ultrashape Bölgesel Zayıflama Fiyatları, seans sayısına ve uygulanan estetik merkezinin fiyat politikasına göre 3000 ile 6000 TL arasında değişmektedir.

Lipoliz Ücretleri ve Lipolizle Bölgesel Zayıflama Fiyatları: lipoliz ücretleri de 200 tl civarıdır. Soğuk lipoliz adı verilen özel bir yöntem ile 1 saat gibi kısa bir sürede 2-4 santimetre arasında bölgesel incelme mümkün olabilmektedir.


“Bölgesel Zayıflama Fiyatları-Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Maliyeti ve Fiyatı” için 1 yorum

  1. 1.79 boy 96 kiloyum göbek olarak oldukça yağlı olan bölgem kaç seansa ne kadar zayiflarim ve fiyat olarak bir seans ücreti ne kadardir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.