Ender Saraç Bölgesel Zayıflama Yolları Yöntemleri Nelerdir?

Ender Saraç tarafından geçenlerde bir televizyon kanalında Bölgesel zayıflama yöntemleri hakkında bilgilendirme yapılıyordu. Bölgesel Zayıflama Yolları ve Yöntemleri konusunda Sayın Ender Saraç şunları anlattı:

Bölgesel zayıflama yöntemi arıyorum diyenler için bölgesel zayıflama merkezlerinde uygulanan bölgesel zayıflama ve incelme yöntemleri nelerdir? Bölgesel zayıflama nasıl olur? Doktor Ender Saraç, Bölgesel Zayıflama Yolları ve Yöntemleri hakkında neler diyor?

Bölgesel zayıflama yöntemleri ve yolları:
Bölgesel zayıflama konusu, zayıflama sektöründe hanımların en çok rağbet gösterdikleri, ama buna karşın en fazla sömürülen alandır. Bir çok ürün ve yöntem, zayıflama aletleri dahil, bölgesel zayıflama sağladıklarını iddia ederek pazardan pay kapmaya çalışmaktadır. Ender Saraç olarak yaptığım araştırmalarda aşağıdaki bölgesel zayıflama yöntemlerinin en etkili bölgesel incelme ve zayıflama sağladığını söyleyebilirim.

Bölgesel Zayıflama Yolları, Bölgesel Zayıflama Yöntemleri ve Bölgesel Zayıflama Aletleri

1. Lpg® ile Bölgesel Zayıflama aspirasyon aleti ile bölgesel zayıflama tedavisi ve selülitlere çözüm yöntemi: Fransızların icadı olan LPG aspirasyon aleti ile deri altında bulunan yağ tabakaları ve selülit birikintileri parçalanarak vücuttan atılması sağlanmaktadır. Tamamen zararsız ve ameliyatsız bir bölgesel zayıflama yöntemi olarak tavsiye edilebilecek bir metoddur.

2. Karboksiterapi ile zayıflama ve bölgesel incelme yöntemi
Karbondioksit gazını derialtındaki yağ hücrelerine enjekte edilerek, karbondioksit gazının metabolizma hızlandırma etkisinden faydalanılması anlamına gelmektedir. Karbonhioksit gazı, özellikle selülit ve aşırı yağlanmadan kaynaklanan bölgesel kilo sorunlarda kullanılan etkili bir bölgesel zayıflama yöntemidir. Karbondioksit gazı, yağ hücrelerine giden kan damarlarını genişletmekte ve yağ yakma metabolizmasını hızlandırmaktadır.
3. TMT ( Transdermal mezoterapi) yöntemi – İğnesiz mezoterapi ile bölgesel zayıflama: TMT yönteminde mezaterapik bitkisel kimyasallar, deri altına elektrik akımı vasıtasıyla zerk edilmektedir. Selülit yağları gibi bölgesel kiloları yok etmek için etkili bir Bölgesel zayıflama yöntemidir.
4. İğneli Mezoterapi yöntemi ile bölgesel zayıflama: Aslında mezoterpi de diyebiliriz. Mezoterapinin doğasında iğneler vasıtası ile bir takım yağ eritici kimyasalları karın, göbek, kalça ve basen gibi selülit ve yağ birikiminin olduğu bölgelere zerk edilme işlemi yatmaktadır.


5. Pressoterapi Yöntemi ile Bölgesel Zayıflama: Selülit ve fazla yağların olduğu bölgelerdeki lenf sıvısının dışarı atılarak bölgeyi toksinlerden arındırma ve metabolizma hızını artırmak suretiyle bölgesel yağ yakma yöntemine verilen isimdir.
6. Elektroterapi Yöntemi: Elektro şok yöntemiyle bölgesel zayıflama istenen bölgelerdeki kasların uyarılması temeline dayanan bir bölgesel zayıflama yöntemidir.
7. Bölgesel zayıflama yöntemleri yukarıdakilerle sınırlı değildir. ( yosunlu G5 yöntemi , çamur bandajları, infraruj, ultrason, parafin ) gibi yöntremler de istenmeyen bölgesel kiloların yok edilmesinde etkin bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.