hypoxi training bölgesel zayıflama yöntemi nedir

Hypoxi training (haypoksi treyning) bölgesel vücut şekillendirme ve bölgesel zayıflama da kullanılan özel bir egzersiz türüdür. hypoxi training çalışmalarında iğne enjeksiyon veya ilaç uygulaması gibi uygulamalar yer almaz. Onun yerine vakum terapisi sistemi ve basınç yöntemi ile birlikte aşırı kilolu bölgeler, kalça basen, bölgeleri özel bir vakup çember içine alınarak, göbek yağları ise özel bir elbise ile kaplanarak vakumlama tekniği yapılır. Hypoxi terapi training yapılırken diğer yandan da bisiklet sürme, yürüyüş ve benzeri egzersizler yapılır.

Hypoxi Training
Hypoxi TrainingHypoxi training aynı zamanda belirli aralıklarla yapılan poziütif ve negatif basınç tekniği olarak te tanımlanabilir. basıncın etkisi neticesinde bölgesel zayıflama amaçlanan bölgedeki kan dolaşımı artırılarak bölgesel yağların eritilmesi amaçlanır. Bu sayede zayıflamak istenen bölgede bulunan bölgesel yağlar erimeye başlar ve dolaşım, lens sistemi ile vücut dışına atılır. hypoxi training te egzersizler ortalama 30 dakika sürmektedir. Bu süre zarfında vakumlu dolabın içerisinde yürüyüş bandı veya kondisyon bisikleti çevirebilirsiniz. hypoxi training egzersizleri

Haftada 3 gün 30 dakika uygulanan hypoxi training 15 seans sonunda kadınlarda 4-5 cm, erkeklerde ise 10-15 cm bölgesel incelme yaşamak pekala mümkündür.

hypoxi training faydaları nelerdir?

Bir kere egzersiz yöntemini kullanarak bölgesel zayıflama amaçlandığı için ameliyat riski yoktur. Vücudun estetik görünümü bozulmaz. Ayrıca vücuda herhangi bir kimyasal veya biyolojik madde alınmadığı için yan etiki ve zararları riskleri yoktur. Yani bölgesel zayıflama yöntemleri arasında en acısız, risksiz ve yan etkileri olmayan bölgesel zayıflama yöntemi hangisidir derseniz elbette cevabımız Hypoxi training olacaktır.

hypoxi training yan etkileri nelerdir?

hypoxi training oldukça sağlıklı bir bölgesel zayıflama yöntemi olup herhangi bir yan etkileri veya zararları mevcut değildir.

hypoxi training fiyatları? hypoxi training fiyatı hakkında bilgisi olan okurlarımız yorum olarak bizleri bilgilendirirse sevinirim. Ayrıca bu sayede onlara hypoxi training gerçekten işe yarıyor mu ve hypoxi training zayıflatırmı sorularını da sorma olanağı bulacağız.

hypoxi training bölgesel zayıflama tedavisi yapan merkezler

Before After Sağlıklı Yaşam Merkezi ve Memorial hastanesi nde Hypoxi Training uygulaması yaptırtabilirsiniz.

“hypoxi training bölgesel zayıflama yöntemi nedir” için 8 yorum

  1. Ben de geçen ay yaptırdım bu yöntemi fakat istediğim sonucu kesinlikle alamadım. mezurayla yapılan ölçümlere göre 4,5 cm göbek bölgemden incelmişim sözde. FAkat zaten spor ve diyetle bu kadar incelme sağlanabilir.2,5 kg verdim.Ama dediğim gibi bunu hypoxiyle ilişkilendirmiyorum. Bence hiçbir faydası yok. Çok kilolu insanlarda belki farkediyor gibi görünebilir. Ben sadece göbek bölgemden incelmek istedim kg fazlam pek yoktu. Ama başarılı olmadı bu yöntem. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  2. merhaba herkese , ben nese , bahar hanım abarttığımı söylemiş ama 😀 beni görseydi böyle söylemezdi … 57 kg oldum , 38 beden bütün eski kıyafetlerime oluyorum … amacım sadece yaşadığım olumlu şeyleri paylaşmaktı.. eşim ve 2 arkadaşı da yaptılar , hepsinin göbeği gitti .. beni her gördüklerinde bana dua ediyorlar.. benim ihtiyacım olan da dua zaten hehehe sevgiler hepinize , istediğinize inanmakta özgürsünüz … mucks

  3. Arkadaşlar. Hypoxi kesinlikle ağrılı değildir. Zaten o nedenle çok tercih ediliyor. Hiç bir şekilde iğne ilaç kullanılmaz.

  4. Arkadaşlar iğneli veya ağrılı birşey mi lütfen bilgilendirirseniz sevinirimm yaa başlamak istiyorumm 🙁 🙁

  5. 01.07.2010 🙂 kilom 59.4kg ; 6.seans ölçümlerimde göbekten 9cm ,popo altından 6 cm ,dizden 3,5cm kollarımdan bile 1,5cm incelmişim… cmt tatile gidiyorum , dönünce devam :)) bu arada eski kıyafetlerime oluyorum yahuuuu :))

  6. 19 haziran cmt başlamıştım , o zaman öğlen çok yemek yemiş ve su içmiş halimle 63,2 kg tarttılar , bu sabah kahvaltı yapmıştım tartılar 60,7kg geldim …dar gelen eteğimin içinde dönüyorum …anlayacağınız deli işe yarıyor ve yoğun programla 10 gün sonraki tatile fit biri olarak gireceğim … bilgilendirmelerime devam edeceğim ;)verdiğim para size helal hoş olsun hihihihi…elveda diyetisyenler , size çok para verdim yahuuu zamanında…

  7. kuzenim 3 haftada belden 9,5 cm – kalçadan 3 cm verdi , bedeninin diğer bölgelerinden de inceldi baya – dizinden bile zayıflamışş,, dikkat edilmesi gereken beslenme detayları var ama çok fazla et ve normalde diyetteyken yiyemediğimiz şeyler yiyebiliyor 🙂 darısı benim ve sizin başınızaa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.