LPG Endermoloji Bölgesel Zayıflama Selülit Tedavisi Yöntemi

LPG Endermoloji Bölgesel Zayıflama Selülit Tedavisi Yöntemi

LPG Endermoloji Bölgesel Zayıflama yöntemi, vücut şekillendirme, selülit yağlarını eritme ve selülitlerin oluşturduğu kötü şekillenmeyi sona erdirmede kullanılan ameliyatsız bir bölgesel zayıflama yöntemidir. LPG Endermoloji Tekniği sadece Bölgesel Zayıflama maksadıyla kullanılamamakta aynı zamanda cilt gençleştirme, cilt çatlakları ve cilt kırışıklıkları tedavisinde de oldukça faydalı sonuçlar vermektedir. Diğer bir anlatımla LPG Endermoloji Bölgesel Zayıflama tekniği, aslında cildin en dış tabakasından en içteki yağ ve kas dokularına kadar vücudu baştan aşağı güzelleştiren bir genel vücut bakım tekniğidir. Endermoloji tekniği aynı zamanda ciltteki yara izlerini yok etmek için de kullanılabilen bir yöntemdir. Aslında bu yöntem ilk zamanları, kaslardaki ve ciltteki kesikler, yaralanmalar ve yanmaları tedavi etmek için kullanılmaktaydı. Sonraları LPG yönteminin selülitlere karşı kesin çözüm oluşturduğu da tesadüfen fark edilmiştir.

LPG Endermoloji Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi yönteminin faydaları nelerdir

Hem selülit yağlarını eriten hem de toplardamarlar ve lenf sistemini tedavi eden bu yöntemle vücuttan toksin atımı da kolaylaşmaktadır. LPG yöntemi daha çok fibroblastlar denilen hücresel oluşumlar üzerine etki ederek ciltteki kolajen ve elastin üretiminin artmasını sağlamaktadırlar. O nedenle cilt lekeleri tedavisinde kullanılabileceği gibi, selülit görünümünü iyileştirip bölgesel incelme sağlanması amacıyla da oldukça faydalı olabilecek bir zayıflama tekniği olarak göz önüne çıkmaktadır.

LPG Endermoloji tekniğinin çalışma prensibi:

LPG yöntemi de, hypoxi gibi bir tür vakumlama ve sorunlu bölgenin masajı tekniğine dayanmaktadır. Kontrollü bir biçimde hedef bölgenin özel bir aletle emilerek bırakılması döngüsü içerisinde yapılan derin masaj tatbiki ile kan dolaşımı % 400 oranında, lenf dolaşımı ise % 300 oranında hızlanmaktadır.LPG uygulamasında her bir seans veya kür ortalama 35 dakika sürmektedir. Genelde 6 ile 8 seans arası LPG endermoloji tedavisinin ilk sonuçları ve faydaları alınmakta, 15 seanslık bir LPG kürü neticesinde ise selülitlerdeki erime kesin olarak görülebilmektedir. İlk 6 seansın, tedavinin ilk 15 günü içerisinde yapılması tavsiye edilmektedir. Ondan sonra haftada 2 kür ile devam edilmesi, yeterlidir. Tabi LPG tedavisinin ardından eski yaşam stilinizi ve tarzınızı değiştirmeniz de önemli bir ayrıntıdır. Neticede tüm zayıflama yöntemleri nde olduğu gibi LPG bölgesel zayıflama yolunda da verilen kilolar, siz kendinize dikkat etmezseniz kalıcı olmaktan uzaklaşır. Doktorunuzun tavsiye edeceği selülit diyetleri ni uygulamak ve düzenli aralıklarla LPG seanslarına devam etmek, Selülitlere karşı en kesin çözüm dür.

LPG Endermoloji bölgesel zayıflama yönteminin diğer bölgesel uygulamalara göre en bariz üstünlüğü, yara açmaması, selülit kremi, selülit jeli ve kimyasal madde kullanılmaması ve rahatlatıcı bir tedavi olmasıdır. LPG tedavisi öncesinde yapmamız gereken tek şey, sizlere verilen uygulama çorabı denilen özel giysiyi giymemizdir.

Hamileler LPG yaptırabilir mi?

Hamile hanımların LPG tedavisi yapmalarını tavsiye etmiyoruz. Çünkü özellikle karın ve göbek yağlarını eritme vakum seansları sırasında rahim uyarılarak erken doğum veya düşüğe neden olabilme riski vardır. Ayrıca kan incelten ilaçlar kullananlar, kanser hastaları, AIDS, enfeksiyonlar veya diğer bulaşıcı hastalıklar ile dolaşım ve damar sistemi rahatsızlıkları olanların da LPG yaptırmaları yasaktır.


LPG Endermoloji Bölgesel Zayıflama yönteminin yan etkileri ve zararları nelerdir.

LPG tedavisinin hiç bir zararı ve yan etkisi yoktur. Sadece uygulama sonrasında vakum yapılan bölgede hafif bir kızarıklık görülebilir.

LPG zayıflatırmı

LPG tedavisi bir kilo verme ve zayıflama programı değildir. Her ne kadar vakum yöntemiyle metabolizma hızlanarak daha fazla kalori yakılması sürecine girilse de bu tedavi yönteminin asıl amacı kilo verme ve yağ yakımı değildir. LPG tedavisi selülit ve bölgesel yağları inceltmek amacıyla uygulanan bir tedavi yoludur. Ama zayıflama ve kilo verme de LPG tedavisinin diğer faydaları arasındadır. Gerek erkekler olsun gerekse hanımlar olsun LPG tedavisinden iyi sonuç alabilmek için bol su tüketmek gerekmektedir. Hanımlarda bol su içme neticesinde özellikle simitler dediğimiz kalça üstü bölgelerinin yağlarının eriyerek şekillendiği görülmüştür. Çok kilo verilen zayıflama diyetleri yapanlarda görülen deri sarkmaları da LPG endermoloji senasları ile cilt gerginleştirilmesi ( cilt germe ) yapılarak eski güzelliğine kavuşturulabilmektedir. Diyet ve egzersizle desteklenen LPG seansları hem kalıcı zayıflama hem de güzel bir cilt ve beden görünümü için etkili olabilmektedir.

LPG bölgesel zayıflama fiyatları

LPG zayıflama merkezleri, ankara, adana, antalya, ataşehir, bakırköy, bursa, bağdat caddesi, beylikdüzü, gaziantep, izmir, kadıköy, kayseri, zeytinburnu, mersin, nişantaşı gibi şehirlerde ve semtlerde yoğunlaşmış olup, genelde 10 – 15 ve 20 seanslık paketler halinde fiyatlar veriliyor. Özel LPG zayıflama çorabı ile birlikte 10 seanslık bir kür 450 tl ile 700 tl arasında değişiyor.

“LPG Endermoloji Bölgesel Zayıflama Selülit Tedavisi Yöntemi” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.