radyo frekansı ile zayıflama ve radyo frekansıyla incelme

Radyo frekansı ile zayıflama ve radyo frekansıyla incelme

Radyo frekansı ile zayıflama son zamanlarda yaygınlaşmaya başlayan bir bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi yöntemidir. Özel radyo frekansları yardımıyla istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, eskişehir, konya, kayseri gibi büyük şehirlerdeki güzellik merkezleri ile hastanelerde kullanılan bu yöntemde, deri altındaki yağ dokuları ve selülitli bölgeler, radyo frekansına maruz tutularak o bölgelerde ısı yükselmesi ve bu sayede yağ dokularının çözülmesi amaçlanmaktadır. Radyo frekansı ile zayıflama kürleri genelde uzun bir zaman dilimine yayılmaktadır. Misal olarak 30 haftalık bir radyo frekansı ile zayıflama tedavisi terapisinde ortalama olarak 2 – 3 haftada bir radyo frekans seansları uygulanmaktadır.

radyo frekansı ile zayıflama yönteminin herhangi bir zararı yan etkisi bulunmamaktadır. Oldukça güvenli bir yolla ağrısız ve sancısız ameliyatsız, bir ayda 3 – 4 kilo vermek ve incelmek mümkünür. Radyo frekansı ile kilo verme metodunun bir diğer avantajı da bölgesel kilolara ve selülitli bölgelere odaklanarak bölgesel zayıflama olanağı sağlayabilmesidir. Seanslar ilerleyen dönemde 1 aya kadar aralıklara uzamaktadır. Radyo frekans yöntemi ile zayıflama, cilt çatlaklarına ve göbekteki kalçadaki sarkmalara da iyi gelmekte ve doğal çözüm olmaktadır. Radyo frekansı ile zayıflama yöntemi, ultrason veya ultrashape denilen bölgesel zayıflama yöntemlerine teknik olarak oldukça benzemektedir.  Radyo frekansı ile ultrason ile zayıflama tedavileri arasındaki temel fark, yağ dokularını parçalayacak yüksek sıcaklıklar elde etmek için birisinde ses dalgaları kullanılırken diğerinde radyo frekansı dalgaları kullanılmaktadır. Yoğun radyo frekansları hücedeki su moleküllerini harekete geçirerek yağ hücrelerinin çeperlerini parçalamakta ve yağ dokuları tamamen parçalanarak su halini almaktadır. Bu yağ kütleleri karaciğer ve böbrekler kanalıyla vücuttan atılmaktadır. Radyofrekans seansları esnasında ortaya çıkan ısı sizleri kotkutmasın. Ortalama olarak 42-43 santigrat derece bir ısı oluşmaktadır. Radyofrekans tedavisinin ısı üretmesi aynı zamanda yağ atılan bölgelerde kollajen bir doku oluşmasına katkıda bulunarak bölgesel zayıflama terapisi sonrası zayıflatılan bölgede çökme olması da engellenmektedir. adyo frekansı ile zayıflama fiyatları aslında sanıldığı kadar pahalı değildir. radyo frekansı ile incelme seansları fiyatları ortalama olarak 15 seanslı bir küre 750 – 1000 tl arası değişmektedir. Ağrısız, ameliyatsız ve acısız, diyetsiz bir yöntem olarak radyo frekansı ile zayıflama tedavisi oldukça basit, ucuz ve kolay bir zayıflama süreci sağlamaktadır. Ancak ünlülerin gittikleri özel güzellik merkezlerinde bu fiyatların 10 katına kadar ücret talep edildiğine de şahit oluyoruz.


Radyo frekans uygulaması ile kilo verilmesi amaçlanan bölgelerde inatçı kilolar ve selülitler var ise bu durumda seans aralığı 7 günde bir uygulamaya kadar çekilebilir. Özellikle kalçalar, bacaklar, karın, bel ve kollar gibi kısımlarda zayıflama isteniyorsa her seans en az 30 dk sürmelidir.

Radyo frekansıyla incelme kürleri sadece bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi için değil, yüz gençleştirme, sarkmaları tedavi etme, kırışıklık tedavisi amaçlarıyla da kullanılmaktadır. Bunca faydaları olan bir bölgesel zayıflama yöntemi bulmak zor olsa gerek. radyo frekansıyla incelme tedavisi gören, görmekte olan veya tedavi olmayı düşünen arkadaşları yorumlarını paylaşmaya davet ediyorum. Kolayzayiflama.com sitesi yorumlarınız ile ayakta duruyor.

“radyo frekansı ile zayıflama ve radyo frekansıyla incelme” için 3 yorum

  1. kollarım, göbeğim, baldırlarımın sarkmalarının bir an önce düzelmesini istiyorum

  2. Geri bildirim: Thermo C ile bölgesel zayıflama ve yağ eritme incelme | Kolay Zayıflama!
  3. 40 dakikada 2-13 cm arası incelme sağlanıyor. En hızlı ve yan etkisiz çözüm. Üstelik 2. şubesi olan Nişantaşı Şubesi’nin açılışına özel fiyat avantajı sunuyor.
    – 0.212.ççççççççç , 0.212.ççççççç

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.