Thermo C ile bölgesel zayıflama ve yağ eritme incelme

Thermo C ile bölgesel zayıflama ve yağ eritme incelme

Thermo C bölgesel zayıflama yöntemi, aslında bir çok bölgesel zayıflama teknolojisinin bir arada kullanılmasıyla elde edilen hibrit bir selülit tedavisi yöntemidir. Thermo C ile bölgesel zayıflama yöntemi, radyo frekans teknolojisi, LED (diode laser) lazer teknolojisi, kriyoterapi dondurma tedavisi, vakkum masajı sistemleri ile bölgesel zayıflama tekniği gibi son teknolojinin kullandığı bir çok bölgesel zayıflama yöntemi ve yolunun harmanlaması ile elde edilmiştir. Thermo C tedavisinin bu tekniklerden üstün yanı ise vücudun değişik bölgelerinde bulunan fazla kilolar ve selülit sorununa değişik çözümler üretebilmesidir. Vücut şekillendirme ve bölgesel zayıflama amacıyla kullanılabilen Thermo C tedavisi, ülkemizde daha yeni yaygınlaşmaya başlamış olan bir bölgesel incelme selülit tedavisi yöntemidir.

Thermo C tekniği, yukarıda da belirttiğimiz gibi 4 değişik teknolojinin birleşiminden ve kombinasyonundan elde edilmektedir. Bu 4 değişik tekniğin başarılı biçimde uygulanması, THERMO C yönteminin de başarısı anlamına gelmektedir.

Thermo C Cihazı, bölgesel yağların hızlı biçimde eritilmesi ve de selülit görünümünün yok edilmesi için kullanılmaktadır.

Radyo Frekans (ısı etkisi)
Radyo Frekans tekniği, yağ dokularının oksijene maruz kalarak selülit görünümünün tedavisi için kullanılmaktadır. cildin hemen altındaki yağ dokusuna 5-15 mm derinlikte olan selülitli yağ hücreleri, oksijen ile temasa geçtiğinde hızla erimekte ve cilt görünümü daha pürüzsüz ve selülitsiz bir görünüme kavuşmaktadır.

Vakkum Masajı ile Lenf Drenajı

Thermo C tekniği lenf drenajı etkisi gösteren vakum masajı ile hem vücuttan toksin atılması ve bölgesel yağların eritilmesine neden olmakta hem de cildin elastikiyeti artırılarak esnek bir görünüme kavuşturulması sağlanmaktadır. Lenf drenajı sağlayan vakum masajı ile cildin hemen altında selülite sebep olan toksinler lenf yoluyla vücut dışına atılmaktadır. Diğer yandan da kan dolaşımı hızlandığı için metabolizma hızı yükselmekte ve bölgesel zayıflama sağlanmaktadır.


Işık tedavisi (LED diode laser- lazer teknolojisi)
Işık terapisi olarak ta bilinen lazerle bölgesel zayıflama tedavisi, hem lenf ve kan dolaşımını hızlandırarak parçalanmış yağ hücrelerinin vücuttan atılmasını sağlamakta hem de selülitlere iyi gelen bir yöntem olarak öne çıkmaktadır. Selülit lekeleri için lazer tedavisi oldukça faydaları olan bir tekniktir. Lazer terapisi aynı zamanda ciltteki yaşlı ve yıpranmış hücrelerin kendilerini tedavi etmesi için gerekli olan enerjiyi de sağlamış olur. Böylece cilt gençleştirme süreci başlatılarak cildin daha genç ve gergin bir yapıya sahip olması sağlanır.

Kriyoterapi (dondurma tedavisi)
Kriyoterapi bölgesel yağların ve selülitli dokuların yok edilmesi için kan dolaşımı sistemini uyaran bir etki oluşturmaktadır. Özellikle sıcak soğuk etkisi oluşturulduğunda Kriyoterapi yöntemi, lazer terapisi ile birlikte daha fazla etkili olmaktadır. helps in reducing cellulite by reducing oedemas and stimulating the blood system, especially when combined with light (“Hot-Cold” effect).

Thermo C cihazı, 2 parçadan oluşan ve el ile kavranabilen ergonomik yapıdaki bir cihazdır. Böylece geniş çaplı bölgesel zayıflama tedavileri daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.