3 günde 3 kilo verdiren diyet ile kilo verme diyeti

Sizlere daha önce 3 günde 3 kilo verme diyet menüsü sunmuştuk. Bugünkü diyet formülümüz 3 günlük zayıflama diyetinin diğer bir versiyonudur. Her iki 3 günlük diyet türü de düşük kalorili bir diyet listesi içermekte ve sağlığınızı bozmadan kısa süreli acil zayıflama çabaları için ideal diyetler olarak görülmektedir. Her ne kadar kısa süreli şok diyetleri tavsiye etmesek te okurlardan gelen taleplere kolayzayiflama.com olarak duyarsız kalamadık ve hızlı zayıflatan diyet listeleri menümüze bir tanesini daha ekleyelim dedik.

3 günde 3 kilo zayıflama diyetinde zayıflama hedefimiz 2-3 kilo arasıdır. Bundan daha fazla kilo vermeye çalışmak makul karşılanmamaktadır.
Günlük kalori alımı 1200 kalori ile sınırlandırılmıştır.

Sağlık için gerekli hemen hemen bütün besin gruplarını içerisinde barındıran bu düşük kalorili diyet formülü ile metabolizma hızınıza bağlı olarak 3 günde 2 -3 kilo verebilmek mümkündür. 3 günlük diyet menüsünü 3 günden fazla uygulanması bitkinlik ve yorgunluğa neden olabilir.

3 günde 3 kilo verdiren diyetin günlük diyet menüleri:

3 Günde 3 kilo verdiren zayıflama diyeti: 1. GÜN
Sabah Kahvaltısı : 1 dilim kepekli ekmek veya tost ekmeği, 1 çorba kaşığı tereyağı, yarım bardak taze sıkılmış greyfurt suyu, 1 fincan kahve, su veya  bir bardak çay (kahve ve çaylar şekersiz olacak, tatlandırıcı kullanılabilir)
Öğle Yemeği : 1 dilim tost ekmeği , yarım porsiyon yağı alınmış ton balığı, yarım adet yerli muz, 1 fincan kahve, su veya  bir bardak çay (kahve ve çaylar şekersiz olacak, tatlandırıcı kullanılabilir)
Akşam Yemeği : 1 elma, 85 gram tavuk, 1 tas haşlanmış bezelye, 1 bardak greyfurt suyu, 1 kup vanilyalı dondurma, 1 fincan kahve, su veya  bir bardak çay (kahve ve çaylar şekersiz olacak, tatlandırıcı kullanılabilir)


3 Günde 3 kilo verdiren zayıflama diyeti: 2.GÜN
Sabah Kahvaltısı : 1 dilim kepekli ekmek veya tost ekmeği, 1 haşlanmış yumurta , yarım muz, 1 fincan kahve, su veya  bir bardak çay (kahve ve çaylar şekersiz olacak, tatlandırıcı kullanılabilir)
Öğle Yemeği : 1 tabak yoğurt, 2 bisküvi, 1 fincan kahve, su veya  bir bardak çay (kahve ve çaylar şekersiz olacak, tatlandırıcı kullanılabilir) .
Akşam Yemeği : Yarım bardak greyfurt suyu, yarım kup vanilyoalı dondurma, yarım muz, 1 adet sosis, 1 porsiyon haşlanmış brokoli, 1 fincan kahve, su veya  bir bardak çay (kahve ve çaylar şekersiz olacak, tatlandırıcı kullanılabilir)

3 Günde 3 kilo verdiren zayıflama diyeti: 3. GÜN
Sabah Kahvaltısı : 1 adet elma, 1 adetbisküvi, 1 adet kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız peynir, 1 fincan kahve, su veya  bir bardak çay (kahve ve çaylar şekersiz olacak, tatlandırıcı kullanılabilir)
Öğle Yemeği : 1 dilim kepekli ekmek veya tost ekmeği, 1 adet haşlanmış yumurta, 1 fincan kahve, su veya  bir bardak çay (kahve ve çaylar şekersiz olacak, tatlandırıcı kullanılabilir)
Akşam Yemeği : 1 porsiyon yağı süzülmüş ton balığı, 1 bardak taze sıkılmış greyfurt suyu, yarım kase porsiyon vanilyalı dondurma, yarım adet yerli muz, 1 porsiyon karnıbahar haşlaması ( yağda kızartılmayacak), 1 küçük dilim karpuz (ya da kavun, veya ananas), 1 fincan kahve, su veya  bir bardak çay (kahve ve çaylar şekersiz olacak, tatlandırıcı kullanılabilir)

“3 günde 3 kilo verdiren diyet ile kilo verme diyeti” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.