şifalı taşlar ile zayıflama – zayıflatan şifalı taşlar

Şifalı taşlar ile zayıflama, neredeyse insanlık tarihi kadar eski bir zayıflama yöntemidir. Bazı taşların yaydığı frekansların beden enerjimize doğrudan etkileri olduğunu artık bugün modern tıp ta kabul etmektedir. Ancak zayıflatan şifalı taşlar son dönemlerde artık zayıflama amacıyla kullanıldığını da görmekteyiz. Kozmik bilim uzmanı Ahmet MARANKİ, ve Hasan KOCABAŞ, hangi taşlar zayıflatır sorusuna cevap vererek şifalı taşlar ile zayıflama konusunda bizleri bilinçlendiriyor. Makalenin sonunda Ahmet Maranki ile şifalı taşlarla zayıflama konusunda yapılmış bir video söyleşi ekledik. Dileyen okurlar bu kaynaktan da faydalanabilirler. Hasan Kocabaş taşların hangi hastalıklara iyi geldiğini açıklıyor
şifalı taşlar ile zayıflamaAzurit Taşı ile zayıflama: Duygularınızı rahatlıkla ifade etmenize yardım eder. Yorulan gözlere çok iyi gelir. Kişiyi konuşkan yapar ve merkezde tutar. şifalı taşlarla zayıflama

Fluorit Taşı ile zayıflama: Düşünceleri netleştirir, zihni dinlendirir. Rahtsızlık veren mantıksız düşüncelere iyi gelir. Projelerin gerçekleştirilmesi için destek verir.
zayıflatan şifalı taşlarTurkuaz Taşı ile zayıflama: Barışın ve ahengin taşıdır. Taşıyan kişilerin şifa yeteneklerini arttırır. Bağışıklık sistemine iyi gelir. İletişimleri kolaylaştırıcı etkisi vardır. Etkili konuşmaya ve şarkı söylemeye yardım eder.zayıflatan şifalı taşlar nelerdir

Malakit Taşı ile zayıflama: Kişiye güçlü olduğu duygusu verir. Fiziksel acılardan kurtulmak için kullanılır. Neşe ve canlılık veren etkisi vardır.
zayıflamaya yardımcı şifalı taşlarSitrin Taşı ile zayıflama:Tedavi edici enerjinin meydana çıkmasını sağlıyor.Kendine güveni güçlendiriyor.Böbrek, kolon, ciğerler, mide, bağırsak, dalak, hazım organları, sindirim ve kalp için yararlı olduğu ifade ediliyor.Enerji vermek ve canlandırmak için kullanılıyor.Diyabete karşı etkili olmasıyla tanınıyor.
Lapis Lazuri ile zayıflama: Zihinsel açıklık ve berraklık veren bir taş olarak biliniyor.Hakilo verdiren taşlarfızayı güçlendiren ve kişiye güven veren etkisi olduğu söyleniyor.İletişim yeteneğini güçlendirmede ve sosyal fobik durumlarda etkili.İskeleti kuvvetlendiriyor, tiroid bezlerini hareket geçiriyor ve tansiyonu dengeliyor.Göktaşı olarak bilinen bu taş, depresyon ve başa çıkılamayan üzüntüler için kullanılıyor.


kilo vermeye yardımcı şifalı taşlarKırmızı Lal ile zayıflama: Boğaz bölgesine yakın taşınması öneriliyor.Uygulayanlara göre, bağışıklık sistemini ve ileri yaşlarda cinsel fonksiyonları güçlendiriyor ve yaşam enerjisi veriyor.İnsana zindelik veren ve enerji gücümüzü etkileyen bir taş.Kadınlardaki regl düzensizliklerine ve sorunlarına iyi geliyor.Kanı temizleyip kan dolaşımını hızlandırıyor.biliniyor.Adalet, cesaret ve mütevazılık verdiğine inanılıyor.
Yeşim Taşı ile zayıflama: Bolluğun sembolu olan yeşim taşının, safra kesesi ve böbrek rahatsızlıklarına iyi geldiği söyleniyor.Korku ve endişe duygularına iyi geldiği söyleniyor.Toksin maddelerinin vücuttan atılmasını sağlıyor.Denge ve şifa verici etkileri
Aquamarine Taşı ile zayıflama:
Sinirleri yatıştırıyor ve kişiye içsel rahatlık veriyor.Neşe, huzur ve aşk duyguları veriyor.Akciğerlere ve solunum yollarına çok iyi geldiği biliniyor.İlham veren ve hafızayı güçlendiren etkileri de olduğu söyleniyor

.
Sodalit Taşı ile zayıflama: İçeriğinde soda ve kalsiyum var.Hücre, damarlar ve organizmayı etkiliyor.Hormonların düzenlediği, lenf aktivasyonu ile bağışıklık sistemini güçlendirdiği belirtiliyor.Kan basıncını düşürdüğü, kalbi ve zihinsel aktiviteleri desteklediği söyleniyor.Sezgileri artırıcı ve ilham verici etkisi var.Nazardan, negatif düşüncelerden koruduğuna inanılıyor.Sakinleştirici etkili bir taş ve baş ağrılarına iyi geliyor.
Kaplan Gözü Taşı ile zayıflama:
Sindirim sistemine çok iyi gelen bir taş.Aynı zamanda, sinirsel olarak oluşmuş, ağrıları azaltıp sinirleri yatıştırıyor:dalak , pankreas ve kolon için
faydalı olduğu söyleniyor.Kişinin bağımlılık duygularını azaltıyor.
Obsidyen Taşı ile zayıflama :
Volkanik cam, olumsuz enerjiyi emiyor.Terapi gücü yüksek olduğu için vücut masajlarında kullanılıyor.Depresyona ve karamsarlığa iyi geliyor.Kaygıyı azaltrak bilinçaltındaki negatif duyguları temizliyor.Stresi azalttığı ve bağırsaklara iyi geldiği de biliniyor.
Pembe Kuvars Taşı ile zayıflama:
Negatif enerjilerden koruyucu ve sevgi duygularını artırıcı bir taş.Kullanan insanların çevrelerinde sevgi dolu bir ortam olmasına yardım ediyor.Korkuyu ve öfkeyi azaltarak sakinlik veriyor.Kan dolaşımına iyi gelen bir etkisi olduğu söyleniyor.
Hematit Taşı ile zayıflama:
Kan dolaşımı düzeninin sağlıklı olmasına yardımcı oluyor.Enerji verici ve canlandırıcı etkisi olduğu söyleniyor.Cesaret veren Hematitin , kararsızlık çekenler için çok faydalı olduğu biliniyor.İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
kaynak:hasan kocabaş netten alıntıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.