1 haftada 1 kilo verdiren diyet – nasıl zayıflanır

Insan doğası gereği, hızlı sağlıklı ve kolay zayıflama ve kilo verme ister. Bu zayıflama yolları arasında zayıflama hapları, bitkisel zayıflama ve egzersizle zayıflama yöntemleri olduğu gibi en popüler zayıflama yöntemi ise diyetle zayıflama yolu dur. Sizlere bugün vereceğim zayıflama diyeti ile bir haftada bir kilo zayıflama ve kilo verme olanağına kavuşacaksınız.

Şu ana kadar çeşitli zayıflama gönüllüleri üzerinde denenmiş olan bu hızlı zayıflama diyeti, hep bünyenize hiç bir zarar vermeyecek, hem de 1 haftada 1 kilo zayıflamak gibi basit ama etkili bir zayıflama yöntemini seçmiş olacaksınız:

1 Haftada 1 kilo verdiren diyette bünyenizi asla rahasız etmiyecek ve sağlıklı bir zayıflama yöntemi ve diyeti sunacağım. Daha önce Bir haftada 5 kilo verdiren diyet yazımda okuyucu yorumları gayet olumlu gelmişti. Ama ne olursa olsun 1 haftada 5 kilo vermek zor bir diyet süreci gerektiriyor. Bu nedenle daha uzun zamana yayılmış olan doğal diyet türünde bir diyet listesi daha hazırlamayı uygun buldum. 1 haftada 1 kilo verdiren diyetin listesinde bulunan yiyecekler içecekler ve kısacası besinler, genelde Türk insanının damak tadı gözetilerek oluşturulmuştur.

Şimdi gelelim tarifimize

1 haftada 1 kilo verdiren Diyet listemiz

1) Bir kase dolusu Motivasyon
2) Bir buçuk yemek kaşığı hareket ve enerji
3) Sizinle aynı hedefleri taşıyan 1 adet diyet kardeşi
4) Üç su bardağı adanmışlık
5) Bir adet taze sıkılmış fitness ve egzersiz programı
6) Bir porsiyon yüzme seansı

1 haftada 1 kilo verdiren diyetin Tarifi

1. Öncelikle 1 kase dolusu motivasyonla işe başlıyoruz. Motivasyon öyle bir besindir ki onu sıcağı sıcağına kullanmanız gerekir. Şayet az bekletirseniz hemen bozulur. Buzdolabında ise asla saklanamaz. Eskilerin dediği gibi demir tavında dövülür. Motivasyon da bu tavdan başkası değildir. Hızlı zayıflama ve doğal diyet için Motivasyon kazanmak çok zor, kaybetmek ise oldukça kolaydır. Motivasyonu iyice kıvama getirmek için biraz da işin içine irade katınız. İradede bulunan bazı bileşikler, sizlerin zayıflama sürecinde daha dayanıklı olmanızı sağlar. Motivasyon ve iradeyi karıştırıp orta ateşte pişirdiğinizde sizlere hızlı zayıflama yaşatacak güzel bir bitkisel diyet yemeği ortaya çıkmış olur.

2. Motivasyon ve irade hazırlandığına göre şimdi onu lezzetlendirebileceğiniz başka bir diyet besinine geçiyoruz. Onun adı da arkadaştır. Diyet kardeşi de denilen bu olgu, sizlerin vazgeçme eşiğine geldiğinizde işe yarayacaktır. Kendiniz gibi zayıflamak için çabalayanları görünce tekrar diyeti uygulamak için bir güç kazandığınızı hissedeceksiniz. Bu diyet kardeşliği, sizlerin birbirinize sımsıkı kenetlenerek doğal yollardan zayıflama yaşamanıza yardımcı olacaktır. İyi bir diyet buddy si olayını da hallettiğinize göre şimdi taze fitness programı ve 3 kase dolusu adanmışlık karışımlarına el atıyoruz. Kolayzayiflama.com ailesi olarak yapılan her işte adanmışlığın şart olduğuna inanıyoruz.


3. Bir egzersiz merkezinde veya kondisyon salonuna 1 aylık abonelik ile kendinize diyet sofranızda güzel bir çeşni hazırlamış oldunuz. İşten çıkınca olanca yorgunluğunuza rağmen haftada 3 gün gideceğiniz bu zayıflama merkezi, sizlerin kısa sürede 1 haftada 1 kilo verdiren bir diyet etkisi yaratarak zayıflamanızı sağlayacağını göreceksiniz. Tabi buraya arkadaşla ve diyet kardeşinizle giderseniz daha konsantre bir biçimde zayıflama egzersizleri yapabilirsiniz. Zaten daha önce motivasyon karışımını da hazırlamıştınız. Onu da bu ana yemeğin üstüne sos olarak döktüğünüzde artık zayıflama reçeteniz hemen hemen tamamlanmış olacaktır. Dilerseniz tatlı olarak ta hafta sonları yüzme seansını kullanabilirsiniz.

4. Şimdi bu diyet yemeğinin iyice pişmesi için fırına koyun ve 1 ay kadar bekleyin. Yemek iyice pişince sıcağı sıcağına bir kantara çıkarak kaç kilo verdiğinize bir bakın. Gözlerinize inanamayacaksınız. Diyet listemiz size ilk bakışta oldukça ilkel gelebilir. Ancak sakın bu diyet listesinin basitliğine aldanmayın. 1 ay sonunda 5 kilo verdiren bu diyet, sizlerin sabır, irade, adanmışlık ve kararlılığınızın eseri olacaktır.

“1 haftada 1 kilo verdiren diyet – nasıl zayıflanır” için 5 yorum

  1. neden saçma olsun bn uyguladım buna benzer bir inanış listesi yaptım bir ilaç kullandım inandım zayıflayacağıma 1,5 ayda 6kilo 300 gr azmı bidene bak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.