estetik göğüs burun estetiği 3st3tik

estetik göğüs burun estetiği 3st3tik, estetik göğüs burun estetiği 3st3tik nedir

Estetik zerafetin, duruşun, bakışın ve tüm görünüşün genel adıdır. Bir bayan konuşması ve duruşuyla bile estetiği tanımlayabilir. Kimse çok güzel olamayabilir fakat herkes estetik duramayadabilir. Sadece güzel demek estetik olmak anlamına gelmiyor. Estetik çok geniş bir bakış açısıdır. Sınırlı değildir. Kişilerin her zaman beğenmedikleri bir yerleri vardır. Özellikle burun ve göğüslerini estetik yaptırmaya ihtiyaç hissedebilirler. Göğüs estetiklerinde daha çok doğum sonrası bir talep görülür. Çünkü doğumdan sonra deforme olur ve bayanlar bundan pek hoşlanmazlar.

Estetik doğru yerlerde ve doğru zamanlarda kullanıldığı zaman, gerçekten çok işe yarıyor. Estetik konusunda ilk sıralarda yer alan burun estetiğidir. Yüzümüze uymadığını düşündüğümüz geniş, kemikli ve büyük burunlara acil kurtarıcıdır estetikler. Yüzümüze giden tabiri caizse herkes hokka bir buruna sahip olmak ister. Fakat istisnai durumlar vardır ki, karizmatik olarak tabir ettiğimiz burunlar çok estetik durabiliyor. Yüzümüze yakışması yeterlidir yani. Öncelikle  zarafetinden bahsedelim. Zarafet deyince aklımıza zayıf, kendisine bakan, doğru giyinen ve yaptığı her şeyi kendisine yakıştıran k zarif kişiler gelir. Zayıf olmak da estetik açıdan hoşa giden bir durum olarak karşımıza çıkar. Estetik vücut zayıftır ve giydiği her şeyi kendisine maksimum düzeyde yakıştırır. Şişmanlık pek estetik düşünülmeyen bir kavramdır. Çünkü giydiği her şey yakışmayacak veya göze hoş görünmeyecektir. Doğrusu, zarafet duruşun ve bakımın genel simgesidir.

Estetik konusunda uyulması gereken bazı kurallar vardır. Aklımıza her estiğinde estetik olamayız. Eğer bizi gerçekten çok rahatsız ediyorsa, gerçekten olunması gerekiyorsa herhangi bir sakınca yoktur.

Burun estetiği diyelim;
Bazı burunlarda geniz eti olarak tabir ettiğimiz rahatsız edici durumlar vardır. estetik göğüs burun estetiği 3st3tik Burnumuzun da şekli doğru nefes almamızı engelliyor olabilir.Bu durumda burun estetiği ameliyatı olabilir ve bizi rahatsız eden bu durumdan kurtulmuş oluruz.
Fakat burnumuz gayet güzelken ve hiçbir rahatsızlık yoksa, sırf bir başkasının burnu gibi olsun istiyorsak, burada sakıncalı durumlar vardır.
Eğer keyfi bir burun estetiği istiyorsak, o zaman şekli çok güzel olan burnumuzu bozabiliriz.

Estetik açıdan beğenilmemek, insan psikolojisini doğrudan bozabilen bir durumdur.

Girilen ortamlarda beğenilmek, iltifat görmek, ilgi çekmek herkesin istediği bir ruh halidir. Bu da konuşma, zeka ve duruşla alakalı bir durumdur. estetik göğüs burun estetiği 3st3tik konuşmakla da alakalı olan bir durumdur. Bazı insanlar zekalarıyla ne kadar estetik göründüklerini gösterirler. Hayranlık bırakırlar ve kendilerine çekerler. Bu açıdan bakacak olursak, estetik çok geniş bir kavramdır. Bunun yanında, görünüşümüzü de eklersek, her şey mükemmel olacaktır. Estetik sadece vücudumuzdan bir şeyleri düzeltmek anlamına gelmemelidir.

Geniş bir konudur ve görecelidir. Estetik duruş herkese göre farklılık gösterir. Herkesin zevkleri uyuşmayabilir. Dolayısıyla, vücut karakterinin de rolü burada çok büyüktür. Vücut duruş şeklinin estetikle çok büyük bir bağı vardır


Yüz Estetiği (estetik göğüs burun estetiği 3st3tik)

Zaman ve yaş ilerledikçe, vücut deforme olmaya yüz tutar. Doğal bir gidişattır ve kendimize doğru bakmamamızla alakalıdır. Öyle ki, Estetikbir de doğum yaptıktan sonra, deforme olan göğüslere mutlaka estetik gereklidir. Çünkü estetik ihtiyacı olan göğüs estetiği tek çaresi budur. Eskisinden daha dolgun ve güvende hissettirecektir. Kendine güvenmek, estetik açıdan çok büyük bir önem taşır. Her şey kendine olan güvenle alakalı bir durumdur. Bir düşünelim ki, eğer üzerimize giydiğimiz bir elbiseyi kendimize çok yakıştırıyorsak, çok güzel göründüğümüze şüphe bile duymayız. Girdiğimiz her ortamda da göz alıcı olmayı başarırız. Fakat, üzerimize yakışmadığını düşündüğümüz bir elbisenin içerisinde, kendimizi güvende hissetmez ve bir şeylerin bizi rahatsız ettiği düşüncesine kapılırız. İşte göğüs estetiği de böyle bir psikoloji yaratır. Eski halini kaybetmiş ve estetik bir görünüme ihtiyacı vardır bizim için. Dekolte giymeyi kendimize yakıştıramayız ve giyinmekten kaçınırız. Doğrusu bir bayan için, estetik açısından en önem verici yer göğüslerdir.

Göğüs estetiği olmak, göğsün biraz daha iri ve doğru durması önemlidir. Özellikle yaz aylarında denize girerken, kendilerini bu anlamda iyi hissetmek isterler ve kambur duruştan vazgeçerler. Duruş dengesini de bozan deforme olmuş göğüsler, zamanla kambur bir görüntünün ortaya çıkmasını da sağlar. Diğer tarafta, çok fazla iri olan göğüslerinde estetik olmaları gerekir. Zamanla sırt ve bel ağrıları gibi sorunları ortaya çıkaracağından, kadınlar tedbirlerini almalılar. Bazı durumlar vardır ki, estetik ameliyatı gerektirir. Bu da o durumlardan sadece bir tanesidir.

Çözülebilecek bir sorun mutlaka çözülmelidir. Kadınlarda estetik anlayışı, sadece operasyonlarla alakalı değildir. Aslında her insan için geçerli bir durumdur. İnce bir bel de son derece estetik bir görünüm kazandıracaktır. Özellikle kadınlar, yediklerine ve içtiklerine biraz dikkat ederlerse, kilo problemleri de ortadan kalkacaktır ve en büyük sorunlardan bir tanesi de budur.

Şişmanlık ve estetik göğüs burun estetiği 3st3tik hakkında

Açık söylemek gerekirse, hiç kimse çok şişman birinin estetik durduğunu iddia etmesin. Çünkü böyle bir söylem olamaz. İnce bel, zayıf bir bedendeki duruş, zarif bir yürüyüş görünüm itibariyle son derece estetiktir. Fakat bazı kişiler vardır, görünüş itibariyle çok fazla güzel olmasalar bile, konuşmasıyla veya gülüşüyle, etkileyici ve dikkat çekici olabilir. Bu da estetiğin ne kadar göreceli bir kavram olduğunu ortaya koyar. Bayanlarda estetik operasyonunda ilk sıralarda yer alan burun ve göğüs estetiğidir. Tüm dünya kadınları için geçerli olmakla beraber, doğru ellere teslim olunduğunda sonuçlar memnun edici ve yüz güldürücü olabilir. Herkesin mutlaka beğenmediği bir yeri vardır. Ya doğuştan olur, ya da sonrada oluşur. Örneğin göğüsler doğuştan küçük veya büyük olabilir. Ya da doğum sonrası ve yaşla alakalı olabilir. Çözümsüz hiçbir şeyin olmadığı gibi, bu durumların da kalıcı ve mutlu edici çözüm yolları vardır. Yapmamız gereken sadece kendimize güvenmek ve estetiğin yapılmasına doğru zamanda uygulamak olmalıdır. Estetik gelişen dünyamızda kadın erkek ayırt etmeden uygulanan çözümler olarak karşımıza çıkarlar. Doğrusunu söylemek gerekirse, gerçekten bazı konularda kadın ve erkek ayırımı yapmamak bu anlamda doğruluk kazandıracaktır. Çünkü estetiğin kadın ve erkek diye bir ayırımı olamaz.

estetik göğüs burun estetiği 3st3tik bilgileriGünümüzde plastik cerrahi, estetik göğüs burun estetiği 3st3tik Türkiye de ve hatta tüm dünyada hak ettiği değeri görmektedir. Çünkü her türlü estetik sorununa çare getiren bu uygulamadan memnun kalmayan hemen hemen yok denecek kadar azdır. Birçok kadın ve erkeğin estetik talebi bulunmakta ve çözüm yollarını estetik ameliyatlarında bulmaktadır. Bayanlarda en çok iz bırakmadan uygulanan, göğüs dikleştirme veya sertleştirme estetiğidir. Son yıllarda geliştirilen yeni yöntemler sayesinde kadın ve erkeklerin estetik ihtiyaçlarına olumlu anlamda cevap veriliyor. Bazı kadınlar özellikle 40 lı yaşlardan sonra, estetik konusuna önem veriyorlar. Çünkü zaman ve yaş ilerledikçe bazı fiziksel ihtiyaçlarımızı göz önünde bulundurup, doğanın getirmiş olduğu sonuçları yok etmek için kolları sıvarız. Kendimizi beğenmemiz ama gerçek anlamda beğenmemiz, sadece güvenle alakalı bir durumdur. Aksi hali pek düşünülmez. Çünkü bir insan ne kadar güzel olmuş olursa olsun, eğer kendisine güveni yoksa, hiçbir şekilde kendisini estetik ve zarif hissetmeyecektir. Devamlı yemek yiyip şişman olan bir kişi estetik görünümünden şikayet etmiyorsa, herhangi bir sorun yok demektir. Sorun bizim içimizde ve bizimle. Biz kendimizi nasıl hissedersek öyle oluruz.

Genel Estetik

Estetik esas olarak duygu ve beğeninin, pozitif dalgalarıdır. Açıkçası pozitif olan bir kişi de her zaman için estetik görünebilir. Bunun için tabiri caizse kapaktan çıkmış gibi olmak gerekmiyor. Kendimizle barışık olmamız ve vücudumuzu sevmemiz bu anlamda çok önemlidir. Tabi ki bazı özel durumlarda, bunun tam tersi gibi düşünülebilir. Kişilerin memnun olmadığı bazı fiziksel özellikleri vardır ve değişim istemeleri gayet normaldir. Değişim bazı zamanlarda hayatımıza hiç ummadığımız pozitif anlamda değişim getirir ve memnun edicidir. Bu beden bizimdir ve ona iyi bakmalıyız. Çünkü sonuçları yine bizleri olumlu veya olumsuz etkiler. Sonuç olarak, vücudumuz bizimdir ve estetik doğuştan gelen bir özellik değildir. Zarafet ile birleşince muhteşem sonuçlar meydana getirir. Estetik görünmek için yediklerimize yaptıklarımıza, sporlu bir yaşama ve duruştan konuşmaya kadar hareketlerimizi düzenlememiz gerekmektedir. estetik göğüs burun estetiği 3st3tik duruş, bakış ve gülüş ile de büyük bir bütünlük sağlamaktadır. Bize düşen ise bu uyumu doğru bir şekilde yakalama ve uygulamaktır. Tabi ki gereken yerde ve zamanda estetik ameliyatının hayatımızda olumlu yönde etkileri vardır. Pek tabi tartışmaya açık bir konu olduğu gibi, estetik de göreceli bir kavram olduğu için, bakış açısı da bu anlamda çok önemlidir. Her şeyden önce gülümsemeli ve kendimizi sevmeliyiz. Estetiğimiz gülüşümüzden yansımalıdır.

estetik göğüs burun estetiği 3st3tik

“estetik göğüs burun estetiği 3st3tik” için 24 yorum

 1. Kaş aldırma estetik operasyonu oldum.Herhangi bir sorun çıkmadı, ve sonuçtan oldukça memnunum..

 2. Bende burun estetiği olmak için geçen hafta arkadaşlarım vasıtasıyla bir 3st3tik uzmanına gittim, ve görüşme esnasında estetik yapacak olan kişiyle sohbet ettik, yani direkt estetik olmalısın demedi bunun sonucunda astında böyle bir estetik ameliyata gereğinin olmadığını anladım…

 3. Bende burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum kararsızım, ama bu yazıyı ve yorumları okuduktan sonra galiba yaptıracağım (:

 4. Ben yaklaşık 6 ay önce göğüs estetik ameliyatı oldum.Ameliyat 3,5 saat sürdü ilk hafta biraz zor geçti açıkcası, biraz zorluyor insanı ilk hafta acı çekiyorsunuz.Ben tavsiye ediyorum, insan öz güveni yerine geliyor,ama sadece estetik olduktan sonra herşey bitmiyor belirli bir süre kontrollere gitmen gerekiyor ve bunları aksatmamalısın ileride sorun çıkmaması için…Ben forum sitelerine çok takip ettim herkes farklı yorum yapıyor insanın kafası karışıyor, eğer esetik göğüs burun estetiği 3st3tik yaptırmayı düşünen varsa hiç düşünmeden yaptırsın derim ben, asla pişman olmasınız….

  Eğer göğüs estetiğini estetik amaçlı yaptırmıyorsanız, devlet hast. de ücretsiz yaptırma şansınız bile var, ayrıca estetik ameliyat olmadan önce grip, nezle vs. varsa iptal olabiliyor.

 5. Bende yüzümdeki Ben’ler için gittim.Lazerle yapılan bir işlem.Buda estetik olarak geçiyor, yüzümde 3 4 tane ufak ben vardı, her ne kadar çok belli olmasalarda beni rahatsız ediyordu, psikolojik olarak insan etkileniyor, ayrıca güneşte ben arttıran nedenlerden birisi.Lazerle aldırmak en mantıklı yöntem, diğer yöntemlere göre hem acısı az hemde ne iz kalıyor, ne acı yaşıyorsun.Ben ler için estetik yaptırmayı düşünenlere Lazerle ben aldırmayı öneririm.Ayrıca Sigortalıysanız sigortada karşılıyormuş sanırım, devlet hastanelerinde ücretsiz olarak bile yaptırabilirsiniz.

 6. Yazıda geçen durum başıma geldi, doğum yaptıktan sonra 3st3tik ameliyat gerektiren sorunlar oldu.Bunun sonunda estetik ameliyat oldum, şuan hiçbir sorun yok.Estetik olmadan önce çevremde birkaç kişiye danıştım ve estetik ameliyat olmanın olumlu-olumsuz yönlerine dair bilgiler aldım ve bu bilgilerden sonra estetik yaptırdım.
  Estetik yaptırmak çok büyütülecek birşey değil bence, eğer fiziksel yönden memnun olmadığımız yerleimiz varsa estetik ile düzeltilebilir, ama tabi bunu aşırıya kaçırmak çok kötü sonuçlar doğurabiliyor birkaç sene sonra.
  Çünkü gazetelerde çok haber gördüm bununla ilgili, 5 6 estetik operasyon geçiren ünlüler şimdi tanınmaz halde, aşırıya kaçıldığında ters tepki yaratabiliyor…
  Yağ aldırmak için 3st3tik operasyon yaptırmak bana gereksiz geliyor çünkü kilo vermek ameliyat olmadanda yapılabilecek birşey, bunu doüğal olarak yapmak varken neden bıçak altına yapıp birde yüksek meblağlar verip yaptırayımki.

 7. Estetik güzel hoşta, fiyatlarıda oldukça iyi 🙂
  Eğer iyi bir yerde iyi bir şekilde 3st3tik yaptırmak isterseniz fiyatlar çok yüksek meblağlara ulaşabiliyor, burun 3st3tiği, göğüs 3st3tiği, yaptırmadan önce deyip değmeyeceğini iyi düşünmek lazım

 8. 3st3tik astında o kadarda önemsiz birşey değil, eğer gerekiyorsa yapıldığında bence oldukça iyidir.Burun estetiği mesela.En çok yapılan estetik ameliyatlarından birisidir sanırım, eğer kişi estetik yaptırmak istediği bölgesinden rahatsızlık duyuyor ve bu psikolojisini etkiliyorsa 3st3tik yaptırabilir.Ömür boyu bu şekilde rahatsız olacağına yaptırması daha iyi bence.

 9. Daha önce burun estetiği yaptırdım, burnumda kavgadan dolayı kemik kayması sorunu vardı, burun estetik ameliyatı oldum ve sonuç olarak bayağıda iyi bir sonuçla karşılaştım istediğim şekilde eski haline döndü.Fakat acı olayı çok kötü, şimdi hatırlıyorumda tekrar ne zor günlermiş …

 10. Burun 3st3tiği için yaş sınırı varmı arkadaşlar ya ? 17 yaşındayım estetik yaptırmayı düşünüyorum acaba olurmu ?

 11. Benim burnumda bir kaza sonucu meydana gelen kemik kayması vardı.Buda hem nefes almamı hemde dış görünümü olumsuz etkilemekteydi.1 sene önce Burun estetiği yaptırdım.Açıkcası pek kolay bir olay değil, acı çekebiliyorsunuz fakat dayanılmayacak kadar kötüde değil.
  Eğer sağlık probleminiz var ise düşünmeden hemen yaptırmanızı öneririm.

 12. Ben yorum yazan birçok kişinin aksine 6 ay önce Burun estetiği yaptırdım ve şuan çok memnunum.Eğer iyi bir estetisyene gider, iyi bir yerde yaptırırsanız herhangi bir sorun çıkmaz, burun 3st3tiği olduktan sonra beklediğimden çok daha iyi tepkiler aldım çevremden, ama önemli olan ne yaptırmak istediğiniz, yani yüzünüze uyacak şekilde bir estetik yaptırmanız gerekiyor, 3st3tik yaptırmadan önce bu konularda bilgili kişilere sormak gerekiyor.

 13. göğüs estetiği yaptıran bir arkadaşım vardı.6 ay önce yaptırmıştı, geçen gün konuştuğumda çok pişman olduğunu söyledi ve 3st3tik yaptırmadan önceki haline döneceğini söyledi.3st3tik yaptırmadan önce düşlediğimiz durum , daha sonra yerinipişmanlığa bırakabiliyor iyi düşünmek lazım.

 14. Bende kısa süre içerisinde 3st3tik yaptırmayı düşünüyorum, yazı oldukça faydalı oldu, yazıyı okumadan önceki fikirlerimi tekrar gözden geçirdim, teşekkürler

 15. Yazının tamamını okudum ve 3st3tik göğüs estetiği burun estetiği konusunda oldukça faydalı bilgiler edindim, bunun yanısıra estetik’de insan psikolojisininde çok önemli olduğunu farkettim, okurken bende daha önce burun estetiği yaptırmayı düşündüğüm için eski günler geldi aklıma ve benimde psikolojim yüzünden yaptırmayı düşündüğümü farkettim.

 16. Estetik yaptırmanın amacı bence insanların ” kusursuzluk ” araması.

  Önce burun estetiği yaptırırsın,
  Sonra göğüs estetiği,
  Derken vücudunuz tamamen değişir ve eskisinden çok farklı bir insana dönüşürsünüz, daha sonrada estetik yaptırmış olduğunuz alanlarda yıllar sonra sorunlar çıkmaya başlar ve o zaman analrsınız ne kadar büyük hata yptığınızı, estetik denilen şey çok kolay hemen karar verilip yapılmamalı

 17. Estetik olayı çok önemli bir konu astında.Geçen günlerde meraktan internette araştırmaya başladım ve internette 3st3tik konularının inanılmaz ilgi gördüğünü estetik yaptırmak isteyen birçok kişinin olduğunu farkettim.En çok göğüs estetiği burun estetiği yaptırılıyor okudularım arasında.

  Burda en önemli nokta plastik cerrah olayı.Mesela bazı plastik cerrahlar hep aynı burun estetiğini yaptırmakta, e her insana her yüz tipine aynı burun estetiği yapılırsa iyi durmaz, herkese yakışmaz .

  Ayrıca şunuda unutmayın, 3st3tik yaptırdıktan sonra estetik yaptırdığınız yer ( Bugun estetiği, göğüs estetiği gibi ) hiçbir zaman bir daha eskisi gibi olmayacaktır, yaptırmadan önce iyi düşünmek gerek arkadaslar.

 18. Oldukça ilginç bir yazı, estetik yazıdada belirtildiği üzere insanın kendisiyle barışık olmasıdır bana göre.
  Geçen gün bir gazetede okudum dünyaca ünlü Victoria Beckham’ın 1998’den 2010’a kadar yaptırmış olduğu göğüs 3st3tiği ameliyatlarını yazmıştı kaç kez yaptırmış,
  İnsanı güzelleştirmek yerine doğallığını kaybettiriyor bence.

 19. Bence estetik yaptırmak oldukça gereksiz birşey, bir insan eğer çok rahatsız olmuyorsa 3st3tik yaptırmamalıdır,
  Ayrıca gidipte heryerde yapılabilecek birşey değil 3st3tik dikkat etmek lazım

 20. Bende daha önce 3st3tik yaptırmayı düşündüm,
  Burun estetiği konusunda internette biraz araştırdıktan sonra yaptıranların pekde memnun olmadığını yeni görüntülerine pek alışamadıklarını okuduktan sonra vazgeçtim,
  İyikide vazgeçmişim diyorum şimdi resmen anlık hevesmiş benımkı :p

 21. Başarılı bir estetik ameliyat bilgilendirmesi olmuş. Tüm ameliyatlar hakkında bilgiler tek sayfada güzel çalışma.

 22. yazı iyi hoş ta bu estetik göğüs burun estetiği 3st3tik kelimesi her yerde geçiyor. Özel bir anlamı var mı acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.