Suna Dumankaya Zayıflama Çayı Yöntemleri Formülleri

Suna Dumankaya Zayıflama Yöntemleri arasında Zayıflatan bitki çayı tarifi gerçekten çok işe yarıyor. Özellikle Yağ yakıcı bir bitkisel çay takviyesi ile zayıflamak istiyorum diyenler için Suna Dumankaya Zayıflama Çayı kesinlikle tavsiye edilebilir. Aşağıda Suna Dumankaya yağ yakıcı bitkisel çayının malzemeleri yer alıyor:
-10 gram mate tohumu
-10 gram funda yaprağı
-10 gram hibisküs
-10 gram tere tohumu
-10 gram melisa
-10 gram civanperçemi
-10 gram sinameki
-10 gram biberiye

Suna Dumankaya Zayıflatan çayı nasıl yapılır – Çay tarifi yapılışı:

Yukarıda sayılan bitkilerin bir güzel harmanlanmasının ardından Blender den geçirilerek un ufak edilmesi gerekiyor. Çay kadar küçük parçalara ayrıldıktan sonra klasik çay demlenişi gibi demliyoruz. Zayıflatan bitkisel çayı sabah öğle ve akşam toplamda 250 ml tüketeceğiz. yani her öğünde aç karnına 1 çay bardağı. Toplamda günde 3 çay bardağı zayıflama çayı içerek yağ yakma dönemine girebilirsiniz.


“Suna Dumankaya Zayıflama Çayı Yöntemleri Formülleri” için 3 yorum

  1. 1- Mum dibine ışık vermez,
    2- kelin ilacı olsa başına sürer.

    Şimdi Suna Dumankaya nın durumu için iki teori mevcut 🙂 Ben de bu sitenin sahibi ve admini olarak kilolu olduğuma göre Suna hanım ile aynı durumdayım. İradesizlik mi dersiniz yoksa önemsememek mi bilmiyorum ama neticede bende de birazcık bölgesel kilolar var. O nedenle Ben, mum dibine ışık vermez görüşünü savunuyorum 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.