Hipnoz ile zayıflama ve kilo verme

Hipnozla Zayıflama ve kilo verme: Toplumda aşırı kilolu ve şişman insanların sayısı hızla artıyor. Zayıflamak isteyenlerde zayıflamak için ne yapmalı diye olmadık yöntemlere başvurabiliyorlar. Okuyucularımdan gelen yorumlara bakıldığında bir çok insanın fazla kiloları ile barışık olmadığını görüyoruz. Elbette fazla kilosu olan kişilere değişik zayıflama yolları ve çareleri veriyoruz. Ancak bunlardan bir tanesi var ki doğru bir uzman eşliğinde uygulandığında gerçekten hızlı zayıflama yaşayabiliyorsunuz. Bu yöntemin adı ise hipnozla zayıflama..

Hipnozla zayıflamanın mantığı oldukça basit. Hipnotizma yöntemiyle zayıflamak isteyen kişiye hangi yiyecek ve içeceklerin yenileceği, hangilerinin yenilmemesi gerektiği bilinçaltına telkin edierek kişinin inoz sonrasında kendi yeme alışkanlıklarını kökten bir biçimde değiştirmesi ve kilo aldıran, aşırı kalorili yiyeceklerden uzak durması sağlanıyor. Misal olarak bir çoğumuzda tatlı birşeyler yeme güdüsü vardır. Tatlı krizini durdurmak için ise yapılabilecek pek birşey de yoktur. Kimisi nutella sever, kimisi antep baklavası, kimisi de o meşhur diyarbakır burma kadayıfı. Hipnoz ile zayıflama seanslarında bu tatlı bağımlılığımız büüyk ölçüde yok edilebilmektedir.

Ayrıca bu tür kalori bombası tatlıların yanında baş belamız olan ve zayıflamak için en büyük engellerden birisi olan hamburger türü yiyecekler de vardır. İşte hipnoz ile zayıflama seanslarında kişiler bu zararlı ve şişmanlatan yeme içme alışkanlıklarını terkedebilmek için ciddi bir telkin sürecine tabi tutuluyor. Hipnoz ile zayıflamanın başarı oranı kişinin hipnotizmaya yatkınlığına büyük oranda bağlı olsa da, %90 lara varan oranlarda zayıflama hipnoz tedavileri başarıya ulaşıyor. Hipnoz küründen çıkan kişi, sanki bir başkası oluverebiliyor. Yemekten büyük zevk aldığı şişmanlatan yiyeceklerden birden uzaklaşabilir. Bu asla sizi şaşırtmasın. Neticede bizlerin iradesi, yemek yeme ve içme alışkanlıklarımızdan daha kuvvetlidir. Aslında biz bu güç ve kudreti Kutsal Ramazan ayında günün belirli saatlerinde yeme ve içmeyi reddederek gösterebiliyoruz. İşte hipnoz ile zayıflama denen şey ise bu iradi gücü tamamen bilinç altına ir nakış gibi işlemekten ibaret oluyor. Kolayzayiflama.com sitemizde bizler her zaman hızlı zayıflama gönüllülerine doğal ve sağlıklı zayıflama yollarını öneriyoruz.


Bu yolların hemen hepsi, öyle yada böyle bir şekilde iradenizi kontrol altında tutmayı gerektiriyor. İşe bu yönden baktığımızda hipnoz ile zayıflamada bilinçaltı terapi yöntemi, bizlerin zayıflama yolunda irademizle mücadelemizde 1-0 önde başlamamıza yardımcı oluyor. Hipnoz ile zayıflama tedavisi gören kişilerde hem üst benlik hem de bilinç altıi zayıflamak için aynı yola seferber oluyorlar.
Hipnoz ile zayıflama tedavisi oldukça risksiz, zararsız ve faydalı bir yöntemdir. Uzman eller tarafından yapıldığında kişide en ufak bir olumsuz etki bırakmaz. Uzman doktorlar tarafından yapılan hipnotizma seanslarında, hastalardan kötüye yararlanma riski yok denecek kadar azdır. O nedenle kendisini tanımadığınız kişilerce hipnoz edilmemenizi tavsiye ederim.

Hipnoz ile zayıflama tek başına şişmanlığa çare olamaz. Elbette egzersiz ve sağlıklı yaşam ile bunu desteklemek gerekecektir. Ayrıca hipnoz ile zayıflama tedavisi uygulanacak olan kişilerin hipnoz edilmeye yatkın olmaları gerekmektedir. Zira toplumun yaklaşık olarak %10 ile 15 lik kısmı hipnoz edilemeyen kişilerden oluşmaktadır. Bu tür kişiler zayıflama hipnozu tedavisinin uygulanması anlamsız olur. O nedenle tedaviye başlamadan evvel zayıflamak isteyen kişinin hipnoz edilebilip edilemediğinin tetkiki şarttır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.