Acı cehre hapının faydaları, fiyatı, yan etkileri, sağlığa etkileri

Acı Cehre zayıflama ilacı, son zamanlarda zayıflamak isteyen tüketicilerin sıklıkla kullandığı ve 1 ay gibi sürede 7 kilo kadar zayıflatmayı başarabilen doğal bir zayıflama ilacıdır. Fazla kiloları olup büro yaşamı gibi hareketsiz bir yaşam tarzı sürdüren kişiler için acı cehre kapsülü, oldukça kullanışlı ve iadeal bir bitkisel zayıflama yöntemi sağlamaktadır. Kekikli acı, yeşil çaylı gibi türleri bulunan ve acı çehre olarak ta bilinen acı cehre zayıflama hapının faydaları sadece zayıflama ve incelme üstüne değildir.

Acı cehrenin fiyatı, diğer zayıflama hapları ile aşağı yukarı aynı fiyatlarda seyrederken sağlığa faydası açısından daha fazla olumlu yön barındırmaktadır. Bütçenize uygun bir fiyat ile acı cehre sahibi olabilirsiniz. Diğer yandan da acı cehrenin zararları kullananlar açısından en minimum düzeyde şikayete sebep vermektedir. Bu nadir acı cehre şikayetlerinin hemen hepsi, doktor izni olmadan zayıflama hapı kullanan hasta kişilerde ortaya çıkmaktadır.  Acı cehre otunun zararı genelde sağlığı bozuk olan kişilerde nadiren ortaya çıkmaktadır. Sağlıklı insanlarda acı cehre zayıflama bitkisel hapının hiç bir zararı yoktur desek yalan olmaz.  Acı cehre hapı yan etkileri genelde ağır metabolik şikayeti olan obez hastalarda ortaya çıkabilir. Obezite tedavisi olan kişilerin acı cehre otunun yan etkilerine uğraması bile nadiren olmaktadır. Bu nedenle acı cehre şikayetleri olan kişilerin aslında kendilerinde diğer başka ciddi sağlık sorunları olduğu ortaya çıkmaktadır
acı cehre zayıflama hapı
Acı cehrenin faydaları ise oldukça fazladır. Aşağıda da sayacağımız gibi sağlık ve hazım üzerine oldukça çeşitli faydası olan acı cehre zayıflama kapsülü, Acı cehre bitkisi tohumundan üretilmektedir. Avrupadaki bir çok ilaç şirketi tarafından da Acı Cehre Bitki Tohumu özünden faydalanılmaktadır. Acı cehre, diğer zayıflama hapları gibi kimyasal maddeler yoluyla vücudumuzu doğal olmayan yollardan zayıflama ve yağ yakma sürecine sokmamaktadır. Aksine sanki yeşil çay diyeti gibi içerisinde bulunan yağ yakıcı bitkisel enzimler sayesinde bitkisel zayıflama ve doğal zayıflama incelme sağlamaktadır.

Acı cehre zayıflama ilacını kullananlar, acı cehrenin zayıflatıcı etkisinin bir gün içerisinde kendisini gösterdiğini belirtmektedirler. Özelikle bazı kadın forumlarında acı cehrenin kekikli türünü kullanan hanımlar, akşam uyurken aldıkları acı cehre tabletinin ertesi sabah kendilerini 1-2 kilo kadar zayıflattıklarını ifade etmektedir.

Acı cehre bitkisel diyet kapsülü de diğer bitkisel diyet ve zayıflatıcı haplar gibi yağ yakıcı metabolizmayı aktive eden ve uyaran bir takım bitkisel enzimlerin kana karışması neticesinde etkisini göstermektedir.  Acı cehre resmi sitesine göre acı cehre zayıflama kapsülünün tek etkisi ayıflama olmamakta; bunun yanında cildi sıkılaştıran, hazmı düzenleyen, cilt sarkmalarını engelleyen, vücuttaki toksinleri temizleyen bir takım olumlu etkileri de bulunmaktadır.  Hızlı zayıflayan bir çok bayanın ortak sorunlarından birisi de ciltte bilhassa karın, gıdık, boğaz, kalça gibi bölgelerdeki derinin ve cildin sarkmasıdır. Acı cehre resmi sitesinin söylediğine göre bu tür sarkmalara da acı cehre 1 ay boyunca kullanıldığında iyi geliyormuş.


Piyasadaki diğer Zayıflama haplarının en büyük handikaplarından birisi olan, bölgesel zayıflama sağlayamama olayı, acı cehre ilacı için pek te geçerli olmamaktadır.  Çünkü bölgesel zayıflamak için gerekli olan göbek, kalça, basen, bel ve baldır yağlarının eritilmesi, Acı cehre ile daha da hızlanmakta ve çabuk zayıflama süreci başlamaktaymış.  Tabi bölgesel zayıflama sağlayan acı cehre gibi bir zayıflama hapının aynı zamanda selülit hücrelerini de parçalaması ve selülit hücrelerini yok etmesi de önemli bir avantajdır.

Kekikli Acı Cehrenin faydaları ve olumlu yönlerinin sadece zayıflama hapı olarak kullanılması olmadığını üstte belirtmiştik. Çeşitli faydaları bulunan acı cehrenin aynı zamanda kolesterol sorunu olan kişilerde kolesterol düşürücü bir etkisinin olduğu ve kolesterol dengeleme işlevinin olduğu da üreticisi tarafından ifade ediliyor. Erkeklerde görülen idrar yollarına ilişkin, prostat, böbrek rahatsızlıkları gibi bir takım durumlar, acı cehre zayıflama hapı ile tedavi edilebilmekteymiş.  Kısacası acı cehrenin faydaları ve avantajlarını sıralarsak:

* Acı Cehre zayıflama hapı, vücuttaki zehirli maddelerin idrar ve terleme yoluyla vücuttan hızla atılmasına ciddi derecede faydası olmaktadır. Zararlı toksinlerden kurtulan vücut hücreleri ise daha fazla enerji harcayabilmekte, bu da metabolizma hızının artışı olarak Acı cehre zayıflama hapı kullanıcılarına yansımaktadır

*Acı cehrenin en klasik fonksiyonu elbette yağ yakıcı termojenik bir zayıflama hapı karakteristiğini göstermesidir. Her ne kadar 1 aylık kullanım peryodu, Acı cehre yetkili satıcı firması tarafından önerilse de, 15 günlük kullanımda bile hızlı zayıflama sağlayabildiğinize şahit olacaksınız.

*Vücudumuzdaki bölgesel kalıcı ve inatçı yağların yakılması için acı cehre zayıflama hapı ideal bir haptır.

*Acı cehrenin tek etkisi normal yağ dokularına değildir. Aynı zamanda selüliti yağ hücrelerini seri halde parçalamakta ve sizleri selülit sorunundan kalıcı olarak kullanmaktadır.

*Hazımı ve bağırsak faaliyetlerini düzeltici bir takım etkileri olan Acı cehre zayıflama hapı, bu tür şikayetleri olan kişileri de hem zayıflatacak hem de bitkisel tedavi uygulayacaktır.  Bilhassa karın ağrısı, strese bağlı gastrit, reflü ve benzeri alanlarda acı cehre zayıflama hapı iyi bir yardımcı ilaç olarak kullanılabilmektedir.

Şeker hastalarında ( diyabetli kişilerde) acı cehre zayıflama hapının olumlu etkileri de görülmektedir. Özellikle kan şekerinin regüle edilmesi ve düzenlenmesi gibi önemli bir işlevi olan bitkisel enzimler, acı cehre hapında bolca mevcuttur.
Acı cehre bitki tohumu içerisinde bulunan bir takım biyokimyasal maddeler, kalp hastalıklarına sebep olan ve kötü kolesterol olarak bilinen LDL yi düşürmekte, ayrıca damar açıcı özellikleri olan ve  iyi kolesterol olarak bilinen HDL yi ise yükseltmektedir. Yine kekikli acı cehre bitki tohumu, damar tıkanıklıklarının önemli bir nedeni olan trigliserid olarak bilinen kan yağı seviyesini de ciddi oranlarda düşürmektedir. Acı cehre tohumu kısaca, tokluk hissi veren, gaz giderici, idrar söktürücü, hızlı kilo verme işlevi olan mucize bir zayıflama hapıdır.

Kekikli Acı Cehre zayıflama hapı, tamamen temiz ve steril koşullarda üretilmektedir. Aci cehre zayıflama hapı ithal bir zayıflama ürünü değildir.  Ülkemizdeki kaynaklar kullanılarak  Türk Gıda Kodeksine uygun olarak T.C Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın 03.06.2009 tarihli G-34-6728-00001-6 izni ile üretilmiştir.

Bir adet kekikli acı cehre tableti 600 mg’ ağırlığında olup beher acı cehre zayıflama hapı kutusunda 60 adet yağ yakıcı tablet bulunmaktadır.

Kekikli Acı Cehre zayıflamaya yardımcı tabletin en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitkisel olup içerisinde kimyasal madde bulundurmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra dikkat edildiği takdirde geri almıyor olmanızdır. Bu sayede tamamen Bitkisel ve Doğal şekilde Sağlıklı Zayıflama sağlamış olacaksınız.

“Acı cehre hapının faydaları, fiyatı, yan etkileri, sağlığa etkileri” için 4 yorum

  1. õncelikle zayiflamayi kendinize sart koyun sonra harekete baslayin en onelisi dogal yollardan deneyin ben 103kilodan 66ya dustum ne yirtigim oldu nede porsudum ve en onemlisi inandim haplar hikaye

  2. kesinlikle zayıflatan ilaç yok amerikan tv sinde dinledin hepsini kullandım ama sonuç alamadım boşuna paralarınızı yatırmayın bırakınca 2 katını alıyosun benden söylemesi bir dost

  3. yağ yakıcı bi ialaç yoktur bunu herkes bilmeli bi ark. kullandı önceleri kilo verdi bırakınca acayip şekilsiz bir kilo aldı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.