Bölgesel Estetik Merkezleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bölgesel zayıflama teknolojileri, günümüzde özellikle bayanların kısmi zayıflama ve estetik incelmelerini temin etmek için oldukça iddialı bir alternatif bir zayıflama yolu haline gelmiştir. Özellikle yüksek frekanslı ses dalgaları (ultrasonla zayıflama ve incelme), yüksek frekanslı titreşim araçları (vibrasyonla zayıflama ve incelme), lazer ışını kullanılarak yağ hücrelerinin parçalanması suretiyle değişik zayıflama ve incelme teknolojileri bir çok bölgesel incelme ve estetik merkezlerinde yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu tekniklerin bölgesel incelme ve zayıflamadaki kalıcı başarısı neticesinde

Peki bölgesel zayıflama merkezlerinde yukarıda söylenen yöntemleri kullanmakta ve karboksiterapi, ultrashape, vaser lipo, liposakşın (liposuction) gibi bölgesel zayıflama tekniklerinin yoğun olarak uygulandığı gözlemlenmektedir. Piyasada bol miktarda bölgesel zayıflama merkezi bulunmakta ve bunca esteitk merkezi konusunda hangilerini seçeceğimiz hususunda kafamız karışabilmektedir. Bu konuda okuyucu ve kişisel tecrübelerimizi dikkate alarak en iyi bölgesel zayıflama ve incelme merkezini tespit edebilmek için sizlere bazı ipuçları sunuyoruz. Bölgesel zayıflama merkezlerinde en dikkat etmeniz gereken ipuçları ve kriterler şunlar olmalıdır:

1) Öncelikle bulunduğunuz şehirdeki veya semtteki estetik bölgesel incelme merkezlerinin bir listesini çıkartınız. Böyle bir zayıflama merkezi listesinin bulunması işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

2) Estetik merkezlerindeki karboksiterapi, ultrashape, vaser lipo, liposakşın (liposuction) gibi bölgesel zayıflama operasyonlarının yaklaşık fiyatlarını araştırmanızda ve öğrenmenizde yarar vardır. Fiyatı aşırı yüksek estetik merkezlerine gitmenizi tavsiye etmeyeceğimiz gibi, fiyatı düşük ve cazip görünen estetik merkezlerinde de kullanılan ameliyat materyali ve bölgesel zayıflama aletlerinin kalite düşüklüğü olabilmektedir.


3) Bölgesel estetik merkezi fiyatları yanında daha önceki müşterilerinin internet yorumları da iyi bir referans teşkil edebilir. Bu nedenle hakkında yoğun olumsuz eleştiri alan ve gidilmemesi tavsiye edilen estetik merkezlerine gidilmemesi tavsiye edilir.

4) Estetik merkezlerinde bölgesel zayıflama operasyonlarını yapan kişilerin uzman personel olmasına ve bu konuda diplomalı ihtisas belgeli personel olmasına özen gisteriniz. Kimi bazı estetik merkezlerinde çalışan kişilerin kullanımı tehlikeli olabilen bölgesel zayıflama aletlenin kullanım ve bakımına dair hiçbir eğitiminin olmadığına rastlanabilmektedir. Bu durumda estetik güzellik kazanacağım ve bölgesel incelme yaşayacağım derken sağlığınızdan ve güzelliğinizden olabilirsiniz.

5) Estetik merkezlerinde kullanılan incelme teknikleri ve operasyonlarının yaygın, bilinirliği yüksek ve geniş kesimlerce kabul görmüş, yüksek teknolojili ve bilimsel olarak ispatlanmış bölgesel zayıflama teknikleri olmasına dikkat ediniz. Kimi bazı estetik merkezlerinde uydurma zayıflama taktikleri ve teknikleri, sanki mucizevi bir özellikteymiş gibi sunulmakta ve bırakın zayıflamayı, sağlığınızı ciddi anlamda tehlikeye atabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.