Okuyuculardan Gelen Zayıflama ve Diyet yorumları hakkında

Kolay zayıflama sitemizin okuyucuları sağolsunlar bizleri yorumlarından mahrum bırakmıyorlar. Genelde nasıl zayıflarım, ergenlikte kilom boyum şu kadar, normal midir? tarzı sorular alıyorum. Şimdi arkadaşlardan bir ricam olacak. Öncelikle başarılı zayıflama ve diyet deneyimlerini sitemizde yorum yaparak paylaşırlarsa bu durumdan hem biz faydalanarak içerik oluşturmada referans olarak kullanacağız, hem de zayıflama sitemizin okuyucuları faydalanmış olacaktır.

Şimdi kimi bazı okuyucularımız farkına varmadan oldukça etkili bir zayıflama ve diyet formülü ve yolu keşfetmiş olabiliyorlar. Bu güzel olumlu tecrübeleri başkalarıyla paylaşmadığınız sürece malesef unutulup gitmeye mahkum olacaktır. ABD,İngiltere gibi yabancı ülkelerde büyük zayıflama dayanışma grupları kurulmakta ve her bir zayıflama adayı kişi kendisine arkadaş (weight loss buddy) bulmaktadır. Genelde 2 kişinin birbirine diyet süresince sıkı manevi destek vermesi için kullanılan bu sistem, zayıflama adaylarının aynı zamanda değişik ülkelerdeki popüler zayıflama bitkisel ilaçları ve zayıflama yöntemlerine ilişkin bilgilerini de paylaşma felsefesine dayanmaktadır.


Bir elin nesi var demiş atalarımız. Madem ki zayıflama ve diyet konusu hepimiz için ortak bir paydadır, bu durumda bunun avantajını kullanıp, diyet ve zayıflama konularında sağdan soldan derlediğimiz bilgileri de  burada bizlerle paylaşmak ne güzel olurdu.

Zaten siz sevgili okurlarım için pek yakında zayıflama ve sağlık konularındaki forum sitemizi faaliyete geçireceğiz. İşte o zaman karşılıklı olarak  kendi zayıflama grubumuzu kuracağız ve yakın şehirlerdeki kişileri birbirlerine destek olması amacıyla zayıflama buddy’si olarak atayacağız. Ama bu tür bir forum sitesine girişmem için sizlerden katkı desteği gerekiyor. Bu konuda bana yardım edeceğinizi umuyorum.

“Okuyuculardan Gelen Zayıflama ve Diyet yorumları hakkında” için 6 yorum

  1. Zayıflamada Son Keşif !!!
    İzlanda-Yosun Tableti %100 bitkisel ve doğal tabletleri kilo verme sürecini eşsiz formülasyonu ile sağlıklı bir şekilde tamamlamanızı ve kalıcı olmasını sağlar. İzlanda-Yosun Tableti Detoks etkisi ile, vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve böylece toksinlerin vücudun yağ yakma sistemleri üzerindeki etkisi yok olur. Vücutta dehidrasyon (su kaybı) yaratmadan gerçekten kilo vermenize sağlar.

  2. bence en iyi zayıflama yöntemi spor yapmak mesela ben kızlarımı okula götürürken spor yaparak gidiyoruz ve ben böylece 5 kilo verdim.

  3. Garlica sarımsak zayıflama hapını duyan yada kullanan varmı.Türkiyede yeniymiş.Angelina Jolienin zayıfdığı karışım ve bileşenlerden oluşuyomuş bilgisi olan bana dönebilirmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.