zayıflama başarı öyküleri ve kilo verme hikayeleri:başarılı zayıflama hikayeleri

zayıflama başarı öyküleri ve kilo verme hikayeleri:başarılı zayıflama hikayeleri

Özellikle zayıflarken kendinizi yalnız hissediyorsanız ve bu hususta büyük başarı etmiş kişileri takip etmek ve onlardan esinlenmek için kesinlikle zayıflama başarı öyküleri okumalısınız. Aslında zayıflama başarı öyküleri incelendiğinde bunları başaran insanların bir eşik noktalarının olduğu ve bu eşik noktasına ulaştıktan sonra isteyerek ya da şartların zorlaması ile zayıflama kilo verme kararlılığı kazandıkları gözlemlenmektedir. Bu noktada başarılı zayıflama hikayeleri incelendiğinde zayıflama başarı öyküleri genellikle 2 şekilde başlar:

1) Kişi sağlık durumları nedeniyle zorunlu olarak kilo vermek ve zayıflamak durumunda kalabilir: Bu gruptaki kişiler daha çok obezite grubunda olan kişilerdir. Ancak diyabet ya da kolesterol gibi zayıflamayı zorunlu kılan hastalıklara yakalananlar da obez denilecek kadar aşırı kilolu olmayan ancak fazla kilo sorunu bulunan kişiler de zayıflama başarı öyküleri içerisinde göze çarpan başarılı kahramanlar olarak göze çarpıyor.

2) İkinci gruptaki kişiler ise sağlık durumlarından ziyade sosyal arkadaş çevresi, ya da eşi, sevgilisi, ailesinin yönlendirmesiyle zayıflamaya karar veren kişiler oluyor. Bu kişilerin zayıflama şansı obez hastalara nazaran daha yüksektir. Çünkü hem sağlıkları, uzun süreli diyet ve egzersizleri yapmaya uygundur, hem de bu konuda göreceli olarak daha az zayıflama ve kilo verme hedefleri oldukları için daha moralli bir biçimde zayıflama yolu’na girerler.

zayıflama başarı öyküleri içerisinde dikkat çeken diğer bir husus ta hiç bir kimsenin ilk denemesinde zayıflamayı başaramadığıdır. Bu konuda ısrarcı olan ve sebat gösterenler bir kaç denemeden sonra ilk ve son kez zayıflamayı başarmaktadırlar. Ayrıca kendi iradi kararı ile zayıflayan kişiler, doktor ya da diyetisyen kontrolünde kilo verme şansını yakalayanlara nazaran kilo kontrolü olayına daha fazla ihtimam gösteriyor ve zayıflama başarı öyküsü ile verdiği fazla kiloları bir daha hiç almamak üzere terk ediyor.


Sizlerin de zayıflamaya niyeti var ise ancak bunu nasıl başaracağınızı bilmiyorsanız başaran örnek kahramanların bu mucizevi zayıflama mücadelesini öğrenmeleri çok önemli bir noktadır. Burada bir kere sizin mücadele esnasındaki benzer duygu, düşünce ve hisleriniz, bu kahramanlarda da benzer şekilde yaşanmıştır. O nedenle yaşanmış tecrübelerden ders çıkararak en etkili ve kolay zayıflama stratejinizi nasıl oluşturacağınızı kararlaştırabilirsiniz.

Netice olarak hepimizin zayıflama başarı öykülerine ihtiyacı var. Bu alanda sizin de geçmişte böyle bir başarı hikayeniz var ise yazının sonuna yorum şeklinde katkıda bulunarak kendinizin de zayıflamak istiyorum diyenlere örnek model teşkil etmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle kaç kilodan kaç kiloya ne kadar sürede düştüğünüzü, bu esnada neler tüketip tüketmediğinizi, ve o zamanki hislerinizi bizlerle paylaşırsanız çok müteşekkir oluruz.

“zayıflama başarı öyküleri ve kilo verme hikayeleri:başarılı zayıflama hikayeleri” için 6 yorum

  1. merhabalar sizlere zahmetsiz vede saglıklı bir zayıflama imkanı sunabilirim nasılmıı? herbalife ile kesinlikle saglıklı yan etkisi olmayan ürün 3 haftada 2 beden zayıflayan eşim ve biçok arkadaşım memnunlar sizlerede tavsiye ederim b

  2. Kilo vermek zahmet ve sabır isteyen bir süreçtir Aslı hanım. Bence tekrar tekrar denemelisiniz ve asla pes etmemelisiniz.

  3. en cok isteğim 42 beden olmak ama hiç olmadm kendimi bildim bileli diyetteym ama bi kere başaraılı oldum verdiğim kiloları hızlı bi şekilde aldım 80 kilodan 70 kiloya düştüm ve şimdi 80 nm hala diyettym sizce vermmiyim ama sanmm bi kere başardım onuda kaybettm artk umudumu yitrdim ben şişko bi bayn olarak ölecğim

  4. hersey ıradede bıtıyor ama bır bıraktınızmı tekrar baslaması cok zor

  5. geçenlerse sibel can ın nasıl zayıfladığına dair bir yazı okumuştum. olay kesinlikle iradede bitiyor. iradeli olan insanlar zayıflama başarı öyküsü de yazar kilo verme başarı destanı da…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.