Mısır Püskülü ile Zayıflama-Kiraz Sapı ve Avakado Yaprağı Zayıflatırmı

Mısır Püskülü ile Zayıflama-Kiraz Sapı ve Avakado Yaprağı Zayıflatırmı

Mısır ın koçanının püskülleri aslında içerisinde bir çok şifayı barındıran bir bitkisel iksirdir. Kuzey amerika kökenli olan mısır püskülü, imka ve aztek uygarlıklarınca da hastalıklara deva ve zayıflatan bitkisel çay olarak kullanılmıştır. Ülkemizin de dahil olduğu orta kuşak ülkelerinde yetişen mısır püskülü, idrar ve mesane iltihaplanmalarına böbrek taşlarına, vücuttan su çekilmesi rahatsızlıklarına bitkisel çözüm olarak eskiden beri kullanılmaktadır.

Mısır püskülünün faydaları nelerdir

Mısır püskülü çok kuvvetli bir idrar sökücü ve böbrek rahatsızlıklarına bitkisel çözüm sunan çok değerli bir maddedir. Ayrıca gut hatalığına, kalp çarpıntısına, kalp krizine, ve damar sertliğine bitkisel çözüm sunmaktadır.

Mısır püskülü zayıflatırmı

Mısır püskülünün zayıflatıcı etkisi, nedeniyle bir çok zayıflama ilacında etken madde olarak kullanılmaktadır. Vücuttan su atımını kolaylaştıran bir bitkisel çözüm olan mısır püskülü, fzla kalori alımını engellediği ve yağ yakıcı etkileri dolayısıyla iyi bir zayıflatan bitkidir. Mısır püskülü diyet lifleri açısından da zengin olduğu için tok tutucu etkisi dolayısıyla zayıflama diyetlerinde oldukça yarayışlı ve faydalı bir bitkidir. Detoks etkisi de bulunan mısır püskülü, vücuttan zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

mısır püskülünün zararları
Tamamen doğal ve bitkisel bir çözüm olan mısır püskülü, vücuda hiç bir zararı bulunmamaktadır.


Mısır püskülü nasıl kullanılır, mısır püskülü çayının yapılışı,

Mısır püskülünü çayı şeklinde demleyerek içebileceğiniz gibi, mısır püskülü kiraz sapı avakado yaprağı ile birlikte Ahmet Maranki formülü şeklinde de kullanılabilir. avakadonun yaprağı mısır püskülünün zayıflatıcı etkisini artırmaktadır. Kiraz sapı ise zaten çay şeklinde içilebilinen bir zayıflama bitkisidir.

“Mısır Püskülü ile Zayıflama-Kiraz Sapı ve Avakado Yaprağı Zayıflatırmı” için 2 yorum

  1. aynı durumu bende yaşıyorum ama günde 3 defa ana öğün 3 defa da ara öğün yiyerek zayıflayabilrisiniz unutmaki az ve sık yemek yemek zayıflamanın en önemli altın kuralıdır sakın canını sıkıp moralini bozma bende bir türlü yüzden kilo veremiyorum her işte bir hayır vardır ama sen çabala gerisini Allaha bırak herşey düzelir…İnşallah zayıflarsın canın tatlı çekince ya su iç yada meyve ye canım

  2. merhaba..ben 1.65 boyunda ve 75 kilodayım kilom vücudumdan çok yüzümde etkisini gösteriyor..yanaklarımı gereğinden fazla şişman durdurduğu için herkesin alay konusu haline gelmiş biriyim ve bu konu her geçen gün psikolojimi daha fazla bozuyor..ne olur bana yardım edin 20 kilo vermek istiyorum yalvarırım yardım edin allah rızası için nasıl kilo vericem ve ne yapabilirim lütfen yardım edin…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.