safran çayı zayıflatırmı-safran çayının faydaları zararları zayıflama için kullanımı yan etkileri

safran çayı zayıflatırmı-safran çayının faydaları zararları zayıflama için kullanımı yan etkileri

Son zamanlarda özellikle hanımların ellerinde sıkça gördüğümüz etkili bir zayıflama çayı tanıtımı ile karşınızdayız.

Safran Zayıflama Çayı Nedir?

Safran Zayıflama Çayı, bir bitkisel zayıflama ürünü olup 12 çeşit bitki karışımından elde edilmiştir. Safran Zayıflama Çayı yapay katkı maddesi ve tatlandırıcı içermemektedir, tamamen bitkiseldir. Safran Zayıflama Çayı bağırsaklardaki yağ emilimini minumuma indirerek vücutta kalori açığı oluşturmaktadır. Yani tüketilen gıdalardan alınan yağın bağırsaklardaki emilimi minumuma inerek vucutta oluşan kalori açığına bağlı olarak mevcut yağların en hızlı şekilde yakılmasına yardımcı olmaktadır. Yağ yaktırıcı etkisinden dolayı vermiş olduğunuz kilolar hem kalıcı hemde bölgesel gerçekleşmektedir. Örneğin erkeklerde yağ emilim bezleri göbek Bayanlarda ise göbek ve basen kısmındadır genellikle vücuttan atılan fazlalıklar bu bölgelerde gerçekleşmektedir.Yıllardan beri klinik deneylerle etkisi kanıtlanmış bitkilerden elde etmiş olan Safran Zayıflama Çayı, diğer zayıflama ürünleri ve diyet yöntemlerine nazaran su ve kas kaybı en az seviyede gerçekleştiği tesbit edilmiştir.

Ayrıca Safran Zayıflama Çayı sindirim sistemini düzenleyerek hazımsızlık ve mide şişkinliği gibi problemlerinizi giderici etkiye sahiptir.Safran Zayıflama Çayının Faydaları Nelerdir?

• Safran Zayıflama Çayı ile Zayıflama Bölgesel ve Kalıcı Etkiye Sahiptir.
Diğer zayıflama ürünlerinde olduğu gibi ürünler sistemde dolaşımda olan suyun atımıyla değilde yağ yaktırarak zayıflama gerçekleştiği için vücudun atılan yağları geri toplaması uzun zaman almaktadır.
• Safran Zayıflama Çayı Tamamen Doğaldır
Safran Zayıflama Çayı tamamen bitkilerden elde edilmiş toz ( aroma ) halinde sizlerin tüketimine sunulduğu için bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Saf vücut anatomisine faydalar ihtiva eder.
• Safran Zayıflama Çayı bölgesel fazlalıklarda orantılı zayıflama sağlar
Safran Zayıflama Çayı yağ yaktırarak zayıflattığı için sadece fazla kilolarınızı verebiliyorsunuz. örneğin 20 kg fazlası olan birinde 2 aylık uygulamada 12 ila 16 kg oranında zayıflama gerçekleştirmektedir.
• Safran Zayıflama Çayı Selülit ve Sarkmalarda Azalma meydana getirir.
Safran Zayıflama Çayı ile 2 aylık uygulamada selülit ve vücutta oluşan sarmalarda %40 azalma gözlemlenmiştir.
• Safran Zayıflama Çayı Mide Bağırsak Dostudur
Safran Zayıflama Çayı sindirim sistemini düzenleyerek mide ve bağırsak şişkinliğini giderici etkiye sahiptir. İçeriğinde bulunan bitkiler bol miktarda B ve C vitamini içerdiğinden genel vücut direncini artırıcı etkiye sahiptir.

Safran Zayıflama Çayı Bölgesel Zayıflama :
Yağ yaktırarak zayıflatan bir ürün olduğu için, Safran Zayıflama Çayı ile Bölgesel zayıflama gerçekleşmektedir. Hangi Bölgede fazlalığınız varsa o bölgede (Göbek-Basen) zayıflatma gerçekleştirir.

Safran Zayıflama Çayı Kalıcı Zayıflık :
Vermiş olduğunuz kilolar yağlarınız yakılarak gerçekleştirildiği için kalıcı olmaktadır. Bir takım ürünlerde olduğu gibi vücuttan su attırarak zayıflatmadığı için vermiş olduğunuz kiloları hızlı bir şekilde geri almazsınız.

Kullanım Kolaylığı :
Toz(aroma) halindeki Safran Zayıflama Çayı ürününün içimi çok hoştur. 1 su bardağı sıcak suyun içerisine 2 çay kaşığı konulup karıştırılarak içilir veya 1 yemek kaşığı yoğurt’un içerisine 2 çay kaşığı konularak yutulur aç-tok farketmez. Dilerseniz 2 çay kaşığı ağıza alınıp su ile yutulabilir.

Mide ve Bağırsak Dostu :
Safran Zayıflama Çayı içeriğinde bulunan bazı bitkiler mide şişkinliği bağırsak gazları ve tembelliğini giderici etkiye sahiptir. Size daha rahat bir yaşam için.

Safran Zayıflama Çayı Fiyatı :
1 Aylık kullanım kürü, diğer birçok zayıflama ürünü ile kıyaslandığında çok daha ekonomiktir.

Safran Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Safran Zayıflama Çayı Kullanımı :
• Sabah ve Akşam yemeklerden 30 dakika önce, 2 çay kaşığı 1 su bardağı sıcak suyun içerisine konularak içilir.
• Dilerseniz 2 çay kaşığı ağza alınıp bol su ile içilir.
• Dilerseniz 1 yemek kaşığı yoğurdun içerisine 2 çay kaşığı koyup yenilebilir.

Kullanımla Birlikte Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar :
• Safran Zayıflama Çayı kullanımı ile birlikte veya öncesinde 2 su bardağı su içilir.
• Akşam yemekleri yatmadan en az 4 saat önce yenilmelidir.
• Ürünle birlikte ek bir rejim yada diyet önermiyoruz ancak çok aşırı düzeyde yağlı ve şekerli tüketimine dikkat edilmelidir.
• İdeal sonuç alabilmek için 60 gün kullanılması tavsiye olunur.

“safran çayı zayıflatırmı-safran çayının faydaları zararları zayıflama için kullanımı yan etkileri” için 2 yorum

  1. Henüz kullanmadim safran cayini ama. .kullananlardan yorum bekliyorum..ben cok hareketli bir insan degilim. .gòbek bölgemde ki yaglardan kurtulmak istiyorum. .umarim faydasinj görürüm. ..kullananlarin görüşlerine ihtiyacim var. .ben almanyadan meryem ☺

  2. arkadaşlar önermiyorum satıcı firma çok iyi fakat çay tamamen müshil etkisiyle zayıflatıyor ki normal süreçte o da faydasız aşırı şişkinlik yaptı daha sonra ramazan ayında 3kg zayıflattı ama zaten oruçluydym ve çok hareketliydim.Eylülde verdiğim kiloları aralıkta fazlasıyla aldım.76 kiloyla başlamıştım.Çayla 73 oldum sonra (2009 ramazan bayramında)2009 aralık 76kg 2010 ocak 82kg.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.