Altın çilek zayıflama – altın çileğin faydaları yararları – altın çilek nasıl kullanılır

Altın çilek zayıflama – altın çilek nasıl kullanılır – altın çileğin faydaları yararları

Altın çilek bitkisi, kayısı kıvamında altın sarısı renkte ve sağlığa zayıflamaya faydaları çok yönlü olan değerli bir süper meyve dir. Altın çileğin asıl anavatanı Kolombiya ve Peru olmasına rağmen Asya, Asya Avrupa ve Hatta ülkemizde de yaygın biçimde yetiştirilmektedir. Ancak Güney Amerika’da altın çileğin kültür tarımı çok daha yaygındır. Ülkemizde ise yer kirazı veya yer çileği olarak halk arasında bilinir. Altın çilek meyvesinin alındığı altın çilek bitkisi, sıcak iklim şartlarını sevmektedir. Şu sıralar aktarlarda , internette ve hatta kuruyemişçilerde altın çileğin gerek meyvesi gerekse altın çilek hapı veya zayıflama hapları içerisine etken madde olarak kullanıldığını görmekteyiz. Düşük kalorisi olan bir meyve olarak tek başına bile zayıflamak için kullanılabilir.

Mayhoş ve lezzetli bir tada sahip olan altın çileği potasyum, fosfor, Kalsiyum gibi mineral maddeler bakımından çok zengindir. Ayrıca altın çileğin içerisinde A, C, B1, B2, B6, ve B12 vitamini bolca bulunmaktadır. Altın çilek bitki meyveleri, diğer meyve türlerine göre protein açısından kat kat daha fazla zengindir. (16% oranında protein içerir). Altın çileğin faydaları denilince çok yönlü bir dizi sağlığa yararları sıralanmaktadır:

Altın çilek, meyvesinde barındırdığı bitkisel lifler nedeniyle sindirimi çalıştırır. ve vücuda fazladan kalori harcatarak zayıflama sağlar. Bu nedenle altın çilek, zayıflatan meyveler grubunda öne çıkan bir meyvedir.  Altın çilek meyvesi aynı zamanda içerdiği meyve şekeri nedeniyle diyabetlilerin kan şekeri seviyesini düzenleyici etki yapar. Altın çilekte bulunan antioksidan maddeler ve detoks özellikli bitkisel enzimler kanı temizler ve damar hastalıkları riskini azaltır. Altın çilek, prostat hastalığına bitkisel çözüm sunar. Prostatın bitkisel tedavisi için birebir faydaları olan bir meyvedir.

altın çilek zayıflatırmı

Altın çilek iyi bir zayıflama meyvesidir. Yurt dışında altın çilek ile zayıflama kürlerinin oldukça etkili olduğuna dair çok sayıda bilimsel çalışma yapılmıştır.  Altın çilek aynı zamanda idrar sökücü ve bağırsakları temizleyen bir meyvedir. O nedenle detoks diyetlerinde de kullanılır.

altın çilek zayıflamada nasıl kullanılır

Altın çilek gerek meyvesi ile gerek altın çilek zayıflama hapı kapsülü şeklinde zayıflama alanında kullanılabilmektedir. Altın çilek zayıflama hapının faydaları, zararları veya yan etkileri ile ilgili görüşleriniz varsa kullanıcı yorumları ile bizleri bilgilendirebilirsiniz.

altın çilek
altın çilek

Detaylı bir şekilde altın çileğin faydaları ve iyi geldiği hastalıklara göz atarsak:


Bitkisel çaylar zayıflatırmı?
Altın çileğin faydaları şunlardır ( Altın çilek neye iyi gelir)

*Altın Çilek iyi bir Analjezik tir (ağrı kesici)
* Altın Çilek Astım önleyici dir.
* Altın Çilek Antibakteriyel özellik taşır
* Altın çilek Kanser durdurucudur
* Altın çilek Antikoagülan dır
* Altın çilek Anti-diyabetiktir ( şeker hastalığına bitkisel çözüm adresi)
* Altın çilek Kusma ve bulantı önleyicidir
* Altın Çilek Kanamaları azaltıcı özelliği vardır
* Altın Çilek İltahap önleyici ve kurutucu bir meyvedir.
* Altın Çilek Lösemiyi durdurur
* Altın Çilek sıtma nöbetlerine bitkisel çözümdür. Sıtmaya iyi gelir.  (Antimalarial)
* Antimikrobiyal
* Antimikobakteriyel
* Altın Çilek Mantar hastalığını önleyicidir
* Altın Çilek Aşırı terleme önleyici dir. Aşırı terlemeye bitkisel ve kesin çözüm dür.
* Anti-romatizmal
* Antiseptik
* Antispazmodik
* Tümör gelişimini durducu
* Antiviral
* Iştah açıcı
* Tokluk sağlayıcı
* Kan temizleyici
* Kan inceltici
* Dezenfektan (doğum sonu enfeksiyonları için)
* Dezenfektan özelliği taşır (cilt hastalıkları)
* Diüretik tir (idrar sökücü, adet söktürücü)
* Balgam söktürücüdür
* Ateş düşürücüdür
* Gıda olarak kullanılabilir
* karaciğer tedavi edicidir
* Hipoglisemik – kan şekeri düşürür
* (Kan basıncını tansiyonu düşürür)
* Immünomodülatör – aşırı aktif bağışıklık hücrelerini düzenler.
* Bağışıklığı güçlendirir
* Müshil etksi vardır
* Ağrı kesicidir
* Böbreklerin çalışmasını düzenler
* Müshildir
* Böbrek
* Yatıştırıcıdır
* Tonik olarak kullanılabilir
* Solucan ilacıdır
* Lavman etkisi vardır
* Ham meyve olarak iyi bir vitamin ve mineral deposudur.

altın çilek nasıl kullanılır: Altın çilek bitkisi ve meyvesi şu hastalıklara ve rahatsızlıklara karşı bitkisel çözüm olarak kullanılır:

* Karın ağrısı
* Astım
* Bakteriyel enfeksiyonlar (her türlü)
* Kan basıncı düzensizlikleri
* Barsak şikayetleri
* Kanser
* Koagülasyon
* Dermatit
* Diyabet
* Kulak ağrısı
* Kadın hastalıkları
* Ateş düşürücü
* Safra kesesi sorunları.
* Hepatit
* Hipertansiyon (yüksek tansiyon)
* Infertilite kısırlık
* Iltihaplanmar (cilt)
* Sarılık
* Böbrek sorunları için
* Lösemili hastalarda bağışıklık güçlendirici
* Karaciğer hastalıklarına doğal çözüm
* Sıtma önleyici
* Mikrop temizleyici
* Düşük riskine karşı bitkisel çözüm
* Mikobakteriler enfeksiyonlar
* Mikoplazma enfeksiyonları
* Doğum sonrası enfeksiyonlar
* Sedef hastalığı
* Romatizma
* Cilt lekeleri (Rosaceae)
* Skleroderma
* Cilt hastalıkları
* Deri enfeksiyonları
* Spazmlar
* Dalak rahatsızlıkları
* Viral enfeksiyonlar (her türlü)
* Kusma
* Bağırsak Solucanları

altın çilek nasıl tüketilmeli (tüketilmelidir): Altın çilek yabancı ülkelerde meyve kurusu olarak yenildği gibi altın çilek reçeli , pasta malzemesi ve puding aroması olarak ta kullanılmaktadır. Altın çilek meyvesi nemsiz ve soğuk ortamda saklanmalı ve fazla bekletilmeden tüketilmelidir. Üzüm kurusu kullandığınız pastalar, tatlılar ve yemeklerde altın çileği de kullanabilirsiniz. altın çilek fiyatı kilosu 50 tl dir. Biraz pahalı olsa da kesinlikle hakkını veren bir meyvedir. altın çilek kullanıcı yorumları konusunu internetten birazcık araştırdım ve kullananlar tarafından yapılmış hiç bir şikayet e rastlayamadım. Zaten bunca faydaları olan bir meyveden neden şikayet gelsin ki…

“Altın çilek zayıflama – altın çileğin faydaları yararları – altın çilek nasıl kullanılır” için 111 yorum

 1. fazla kullanılırsa iştah açıyor. az kullanılırsa kan şekerini dengeliyor ve şekere olan isteği azaltıyor.

 2. nasil hem istah acici hem de tokluk hissi veren bir meyve kilo verdiriyor anlamadim valla

 3. arkadaşlar ben altınçilek üreticisiyim muğlada… düzenli kullanımda(en az 2 ay) taze meyvesi gerçekten işe yarıyor. günlük 10 adet meyve kuşluk vakti(5 adet) ikindi vakti 5 adet düzenli yiyin… türkiyenin heryanına kargo hariç kg 20 TL…1 kg taze altınçilek yaklaşık 130 adet içermektedir.

  arif_bayram@hotmail.com

 4. bence faydalı ama sadece meyvesi artık marketlerdede satılıor benim iştahımı kapattıı tokluk hiisi verior ve hala zinde kalıosun 1 haftada 2 kilo werdimmmm ama yanında diyet yaparak günde belli kaloriyi geçmeyerekkk

 5. Arkadaslar 120 kilodan 85 kiloya düsdüm, 1 sene icinde ve hahlada vermeye gücüm ve niyetim var, vermeyen arkadaslara tavsiyem neden Kilo aliyorsunuz önce onu arasdirin sind’s ona Göre diyet Salon ilk Bir ay fada görmek Mining dil zaten cünkü vücudun önce Senge saglamasi gerekiyor antibiotik Bir hap Gibi düsünün bunu ilk 1 Ayda sifir Kilo verdim ikinci ayin ilk hafdasinda 5 Kilo sonrada 2 Hafda da 5 Kilo saun Bir sene sonra 3 Ie 5 arasi yedigim ve calisdigim ve tabiki uykuya bagli yani mucize dil sadece denge hap yardim ediyor eger sen isdiyorsan, hapi Kola ilen icip üstüne cikolatali yas Pasta yiycekseniz bence ilaca para vermeyin… Bu benim düsüncem

 6. Arkadaşlar kullanıp da veren biliyorum . 2 ayda 10 kilo verdi ama kilo vermeyi kafasına taktığından mı yoksa çilek hapından mı bilemiyorum. Berkem bu arada senin dediğin sıvı nedir ?

 7. hem oturun, hem yiyip için, hem zayıflayın spor yapmadan, o boğazınızdan kesmeden olmaz bu işlerrr… kalkın spor yapın bu meyve mucize değil olamazzzzz…..

 8. radyodaki reklamında duydumm kampanya dediler sıkılaştırıcı kremiyle kapsülünü aldım 89 tleye 3 haftadır kullanıyorum hiç faydasını görmedim

 9. yani arkadaşlar bende aldım 19 gündür kullanıyorum ama 1 gram vermedim hiç faydası yok üstelik daha çok kilo aldım ve benim hapımda orjinaldi…

 10. ya arkadaşlar ben aldım 10 gün kullandım ama benim aldığım yan sanayi çıktı yani sahte 🙁 ve hiç bir işede yaramadı tekrar almak istiyorum ama nereden orjınal bulacağımı bilemiyorum eczanelere bile güvenemiyorum artık aldığım kutu kırmızıydı ve kaptanoğulları die firmaya aitti bilen varsa yardım etsin

 11. altın çilek ile birlikte bir içecek kullaıyorsunuz ve 1 ayda 15 kilo zayıflama sağlıyor. Hem öyle şaka değil. tığ gibi olcaksınız 10 yaş gençleşeceksiniz.

 12. Arkadaslar umarım iyi gelecek ama yinede vucudun spora ihtiyacı var bizler diyoruzki kullandığımız gibi oturduğumuz yerde zayıflayalım yok öyle bir dava meyve sadece sindirim yollarını çalıştırıyor bizde buna yardımcı olmamız lazım buda spor ve egzersiz gerekiyor yinede bütün aleme ALLAH’ tan şifalı ve sağlıklı günler diliyorum .şanlıurfa.

 13. AKDAR TELEFON NUMARASI BILENLER GÖNDERSIN HAPI BIR ISE YARAMIYOR MEYVESINI ALICAGIM YARDIM LÜTFEN MEYSENI ALKAN ARKDASLAR KAPSULUN ICINE KOYULUNCA LIFLER ÖLÜYOR HICBIR ISE YARAMIYOR BILGINIZE..

 14. ben iki haftada 2 kilo verdim sabir iisi bu bu hapi kulaninc a birakmicaksin en az 1 yil kulancaksinki faydasini goresin ben memnun kaldim arti acikinca yemek yeme bol bol su ic idralin gelsin meyvesini tuket surekli ben meyvesiyle kapsulu geldi ayri ayri satilan ilaclar sahte altin cilek kremi diye birsey yok bbir kartonda bir kutu kapsul ve bir kutu meyve var 39 euro ucreti sakin sade meyvesiymis diye aldanmayin krem diye birsey yok acikinca yemek yersen daha kilo alirsin yediklerine dikkat et yagli tuzlu sekerli tatli seyler ve hamburger patates urunleri tuketme bir vakit zaten kendin psikolojine girip kendi isteginnle zayiflicaksin bunu beyninize isleyin zayiflamak istedinizi benim yasim 20 ye gircek herkesin hakaretine maruz kaldim yillardir kilom yuzunden simdiyse herkes sesini kesi ben beynime isledim diyetide kapsule meyvesinide artik herkesin kendisi bilir herkesin kendi dusuncesi

 15. Ben 16 yaşındayım 68 kilo ve 1.72 boyundayım basenlerimden gerçekten çok şikayetçiyim. kilo aldığım zaman hep basenlerime alıyorum 1 ayda 8 kilo falan veriyoruz diyolar. bu gerçekten doğrumu ben meyvesini alıcağım yarın eğer işe yarıyorsa alıyım. Lütfen bana yardım ediinnn..

 16. bende aldım hem altın çilek hemde kremini ama işe yaramadı yani ilk iki hafta çok iyi kullandım çok iyi oldu ama sonra çok acıkmaya başladım ilacı kullanmya ilacın etkisi geçti yani bide halsizlik vee baş dönmesi yapıyoduu şimdi bıraktım kullanmayı

 17. arkadaslar ben bu altin cilek form setini getirdirdim yurt disinda yasiyorum yasim 20 ve 120 kg 2 haftadir kulaniom cok memnun kaldim bedenimde incelme var eski kiyafetlerim bol geliyor ve 2 kg kaybettim su an 118 kg oldum bir il ioicnde cok fark edicene inaniyorum herkese tavsiye ediyorum kulanimina gelirken sabah oglen aksam yemekden once 1 tane kapsul aliyorsunuz sabahla oglen emegi arasinda 2 veya 3 adet meyvesinde n yemek veya abur cubur yerine atisdiriyorsunuz oglen le aksam arasinda yine ayni sekilde yemek sattini gecdikden sonra abur cubur atisdirmiyacaksiniz meyveden 2 veya 3 adet yeyin osizi tok tutar surekli su icin ben memnun kaldim allah bu ilaci cikaranlardan razi olsun

 18. altin cilek 1 yildir gunluk yedi ve bir faydasini gormedim ve son 6 aydir altin cilek yemiyorum haftanin 3 gunu spora gidiyorum,ve 10 kilo verdim karin 12 cm incelme migde 8 cm yani altin cilek bos bence faydasina inanirim ama zayiflamasina degil hersey sporda biter:)

 19. arkadaşlaar ben ne duydumsa denedim aldım döktüğüm paralarlar hipotakşiyon yaptırsaydım kilolarımdan kurtulurdum ne olur insan sağlığınla oynamayın gerçekten gerçek birşeyse çıkarın ben bunuda deneyecem aldım başladım bugün sanki yorumları okudukça beynim piskolojik olarak karıncanmalar oldu kutuda sabah akaşam 1 adet diyor nette bakıyorum sabah 2 akşam 1 diyor nasıl kullanacağımızıda yazarsanız sevinirim

 20. ben çilek hapı almak istiyorum ama sahtesi oldugunu duydum ve korkuyorum… arkadaşım kullandı ve hastanelık oldu kımıde dıokı ben kullandım 8 kılo verdım acaba gerçekten sahteside üretiliyomu?

 21. selam ben kasabim benim fazla kilolarim var bu altin cilek habini cok öneriyorlar ama faydasi olurmu bilmem nasil yaglari eritiyor bana bir yaz saniz

 22. bende 7 gün oldu başladım ama gercekten faydası yok 2 kutu aldım ne yapacagımı bılmıyorum yoksa bizimi kandırıryorlar arkadaşlar

 23. bende altın cılek kurusunu aldım 3 gunde 1 kılo verım.ben sabah yemekten 30 dak.once 2 tane yıyorum arkasında 2 bardak ılık su ıcıcyorum oglende ve aksamda aynı sekılde yapıyorum faydasını gordum ve 7 den sonra bısey yememeye ozen gosterıyorum ama acıktırmıyo zaten

 24. sabah 2 kapsül yatarkende 1 kapsul kullanıyrum ama henüz bi etkisini gremedim agzımda kuruluk hissi başladı bol bol su içiyrum yanlışmı kullanıyrum yoksa 🙁

 25. 1 haftadır kurutulmuş olanını kullanıyorum sabah 4 akşam 3 tane olarak. 1 haftada 3 kilo verdim.

  cidden iştahımı kesti 🙂

  ben hapını değilde kurusunu kullanmanızı öneriyorum.

  Kilosu 80 tl 🙂

  ben 100 gram aldım 2 hafta gider 🙂

 26. kaptanogullarindan aldim altin çilegi 7nisanda kullanmaya başladim iştahimda hiç degişiklik yok bugün bir tartildim 2kilo daha almişim sadece göbek sorunum vardi yaglarima yag eklemiş hologram sorgusu yaptim orjinal oldugu çikti ama inanmiyorum onada bi ayar çekmişlerdir çok mutsuz oldum ne yazsam az kalir mağdurumda mağdurum:(

 27. 27 gündür kullanıyorum aksine 4 kilo aldım dewam edmek istemiyorum iştahm açıldı.

 28. mrb arkadaşlar benimde doğumdan sonra 10 kilo fazlam kaldı altın çileğin mucizelerini okudum yalnız benim tansiyonum düşük acaba kullanmamda bir sakınca olur mu?

 29. ben şeker ve ülser hastasıyım.altın çileğin bir çok faydası var yazıyor.Şeker hastası olduğum için ilgimi çok çekti kilo vermemde bu nedenle zor. Altın çileği her yerde araştırıorum fakat birtürlü bi karara varamıorum yazılan değişik yorumlardan dolayı. buqün nişanlım benim için meyvesini almış daha başlamadım kararsız olduğumdan. lütfen banada yardımcı olun ve ben meyvesini günde kaç kere yemeliyim ?

 30. ben 42 yaşındayım ve 52 kiloyum sorunun şeker kilo problemim yok yalnızca şekerin kontrol altına alınması için altın çileği nasıl kullanmam gerekiyor. daha fazla zyıflamak istemiyorum

 31. merhaba, ben´de siparis verdim bugun geldi insallah ise yarar sayiflamakta.simti esasden zayifladiyormu yoksa zayifladmiyormu hankisi nabcami bilmiyorum lütfen yardim edin.

 32. gülçin hapı arkadaşımda yaklaşık 2,5 ay gibi 3 kutu kadar kullandı iştahını açtı ve faydasını görmedi.altın çileğin meyvesini kullan böyle bir sorunla karşılaşmazsın artı lavaboya sık çıkman sorun değil güven bana :))

 33. MERHABALAR BENDE ALTIN ÇİLEK ZAYIFLAMA HAPINI ALDIM VE 4 GÜNDÜR KULLANIYORUM.YALNIZ İŞTAHIMI KAPATACAĞI YERDE DAHA ÇOK AÇTI VE SÜREKLİ AÇLIK HİSSEDİYORUM.TABİ BUNUN YANINDA ÇOK FAZLA SU İÇİORUM VE SÜREKLİ TUVALETE ÇIKIYORUM SİZCE BU NORMAL Mİ Bİ FAYDASINI GÖREBİLİR MİYİM VE ETKİSİNİ KAÇ GÜNDE BELLİ EDER.???

 34. Arkadaşlar vücudunda ödem (su birikmesi), şişkinlik, kabızlık, mide kazıntısı ve mide problemi olan aşırı derecede şekerli ürünler tüketen (tatlı çikolata vs.)bireyler varsa kesinlikle ALTIN ÇİLEK MEYVESİ kullanmalı.
  Ben hipotiroidi hastasıyım tiroit bezlerim yeterince çalışmadığı için sürekli ilaç kullanmak zorundayım.Bu rahatsızlığa bağlı olarak içtiğim su kadar lavaboya çıkamıyorum yani vücudumda su birikiyor(ödem).Yine bu rahatsızlığı olanların diyabet(şeker hastalığı),kolesterol artışı ve buna bağlı olarak da kalp rahatsızlığına yakalanma riski oldukça fazla ayrıca hiç yemedikleri halde kilo vermeleri oldukça zor…84 kilodan 67 kiloya düştüm tabi ki egzersiz ve zayıflamama yardımcı olacak bir ürünle…Fakat sonraları hipotiroidiye bağlı olarak şekerli şeyler yiyemezken şeker çikolata vs. tüketimim oldukça arttı kısacası diyabet olma yolundaydım.Bu sorun verdiğim kiloları geri almaya başlamamla sinir bozucu bir etki yarattı…Doğal gıda ürünleri satışı yapan bir aktar yardımıyla ALTIN ÇİLEK MEYVESİ denen meyvenin bana sorunumla ilgili tatmin edici sonuçlar yaratacağı söylendi…Deneme amaçlı az miktarda alıp kullanmaya başladım her öğünden 5-10 dakika kadar önce ilk bir hafta pek bir yararını görmedim.Tam işe yaramadığı düşünecekken aşırı derecede lavaboya çıkmalar,şeker ihtiyacımın bir anda kesilmesi ki sporu bırakmama rağmen kilo vermeye başlamış olmam,midemle ilgili tüm sorunlarımın sona ermesi vücudumda oluşan rahatlık sakinliğim mide kazıntım tamamen sona erdi..Size tavsiyem ilaçla değil bitkisel yollarla çözüm bulmanız.Ben kullandım memnun kaldım..
  KULLANACAĞINIZ ÜRÜN ALTIN ÇİLEĞİN DOĞAL GÜNEŞTE KURUTULMUŞ HALİ OLSUN… TADI OLDUKÇA GÜZEL TANE TANE ALIP İYİCE ÇEKİRDEĞİNE KADAR ÇİĞNEYİN VE BİR MİKTAR ILIK SUYLA YUTUN..
  SON SÖZ OLARAK SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN ALTIN ÇİLEK MEYVE BESİN TAKVİYESİYLE SORUNLARINIZA SON VERİN… SEVGİYLE MUTLU KALIN…

 35. arkadaslar bende aldım bu uründen ve 35liraya aktarlarda daha ucuz herkes sahtedir falan dedi ama aynısı sadece bu ilcı pofpoflamadan önce elde etmis olanlar aktarlar ezcane ve siteden alırsanız fazla ödemis olursunuz he kullan cok kisi gördüm bu ilacı ve onlarlada konustum kilo vermeyi pek düsünmeyin tamamen beyin oyunu bu sizi inandırıp rejime baslatıyor ve tok oldugunuzu düsünüyorsunuz inatlasıyor öle kilo veriyorsunuz kısacası

 36. Mrb, bende bugün Altin cilek ile basladim umarim kilo vermemize ve verdikden sonrada formumuzda kalabilmemize büyük faydasi olur tabiki bizim cabalarimizla insALLAH..

 37. merhaba arkadaşlarr öncelikle sadece altın çilek kullanarak hopp diye zayıflayacağınız sanmayın yanında sporda yapmanız gerekiyorrr ve kesinlikle emin olduğunuz sitelerden alın faturalı olduğuna dikkat edin, aldım ben gayet memnunum

 38. meraba 16 yaşndaym boyum 1.50 kilom 55 boyum kısa oldğndan kilom hoş durmuyor ve kilonın büyük kısmını basen ve kalçama alıyorum. altın çilek meyvesini alsam basen ve kalça için yararı olurmu?? yaşımdan dolayı zararı olurmu???

 39. Altın çileği yaklaşık 1 aydır kullanıyorum müthiş bir rahatlama ve arınmışlık hissi veriyor.Yağların yakımını hızlandırıyor inatçı kilolardann kurtulmanın tek yolu biraz da az biraz diyet yapar herşeyden önce yağı keserseniz faydasını görmemeniz mümkün değil.Tokluk hissi veriyor.Bence baharı karşılamanın en kolay yolu.Önyargılı ve aceleci olmayın çok samimi şekilde söylüyorum.Bundan önce elma-krom,v.s.de kullandım ama herbiri bende ağırlık hissi yarattı bu inanın sinirlerinize de iyi geliyor arındığınızı hissediyorsunuz.Denemenizi tavsiye ederim.

 40. valla arkadaşlar anladığım kadarı ile zayıflamada çokda süper bi ilaç değil ama çok şifalı bir bitki olduğu kesin bende bu yüzden kulllancam

 41. arkdşlr bende çok kararsızım çok ürün denedim birtek biber hapıyla zayıflamıştım o kilolarıda geri aldım altın çileğin çok etkili olduğunu söylüyolar ama denemkde fayda var diye düşünüyorum kulladığım zaman size dönecem umarım ideal kilomuza kavuşuruz hoşçakalın

 42. Deya hanım bence doktorunuz danışmadan içmeyin. Öünkü bazı bitkilerin de danışılmadan tüketilmesi sakıncalı. Çok farklı etkile ryapabiliyor anne ve bebek üzerinde.

 43. derya hanım bu sadece meyve herhangi bir zararı olmaz cayını içerebilirsiniz seker hastalarıda kullanmakta bunu ama genede doktorunuza danısınız sonucta bebeginizi besliyorsunuz…

 44. Bahar ayı gelince kilolarım ortaya çıktı ve gerçekten çok utanıyorum. Ne yapmam lazım yardım edin

 45. Fatma Hanım. Yazımız altın çilek meyvesi ile ilgili. Burada tablet hap vs başka hiç bir ürünün tanıtımını yapmıyoruz. O nedenle her ürünün satış sorumlusu yetkilisi kim ise ona danışmanızı rica ediyorum

 46. NASIL OLUYODA Bİ KAPSÜL BİR VÜCÜTTA SADECE KALÇA VE BASEN BÖLGESİNİ ERİTİYOR.AÇIKÇASI BU BANA HİÇ İNANDIRICI GELMİYOR..

 47. Atiyeciğim. Hİç bir ürün tek başına mucize zayıflama ürünü değildir. Ancak senin çabaların ne ise bu ürünler ile o çabaların etkisini 2 ye katlarsın. Muhakkak egzersiz desteği yapman şart

 48. bn lise oğrencisiyim ve acayip basenlerim ve kalcam var.. bundan da kurtulmak istiyorum. altın cileği cok ovduler alsam bi faydasını gorebilir miyim acaba ..ona gore alacağım..

 49. altın çilek kapsülünün kullanımını satış sitesindeki talimatlara göre yapınız. meyve olarak altın çilek kullanılacaksa o durumda günde her öğünden 25 dk önce 8-10 adet yiyin. böylece yemeğe kadar kan şekeri yükselecek ve açlık hissi bastırılmış olacaktır.

 50. bende 4 gündür kullanıyorum kapsülünü hiç bri değişiklik yok iştahımı daha çok açtı

 51. yemekten 1 saat önce kapsül alıyorum bir sabah bir akşam. birde poşet çayını alıyorum günde bir bardak ama bir faydasını göremedim 3 hafta oldu başlayalı

 52. bende hem kapsül hep kurusunu set halinde aldım arkadaslar. Kapsülü günde iki defa yemekten yarım saat önce bol su ile içiliyor, kurusu da öğün aralarında 2 şer 3er adet yeniyor.7 gündür kullanıyorum ama henuz kiloda bi fark yok. sabır gerektiriyo. Ama sık tuvalete çıkmaya basladım.sanırım faydası var.

 53. merhaba ben 6gündür altın çilek form seti kul lanıyorum bi ilerleme yok sadece bol bol su içmemi sağladı devam etmeyi düşünüyorum inşallah veririm

 54. hem kapsul hemde altın çileqi nasıl kullanıcam.
  bana yardımcı olabiLirmisiniz. şimDiden teşekkürLeR

 55. mrb altın çileğini kullanmaya yeni başladım ama günde kaç adet yenilmesi gerektiğini bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada hapı hiç bir işe yaramıyo arkadaşlar kesinlikle kurutulmuş olarak tüketin tadıda çok güzel özellikle su içemeyenler için:)

 56. ben yeni aldm altın cilegi hem kapsul hem çilegi birarada nasl kullancam yardımcıolurmusunuz

 57. 15 günde etkisini göstermeye başlar ama en iyi etki için 2 aylık kullanımı öneriyorlar.

 58. merhaba bu altın çilek hapının etkisini kaç qünde qösterir we qünde kaç tane kullanılır merak ediyorum cewabınızı bekliyorum teşekkürler..

 59. merhaba arkadaşlar. bayadır araştırmaktayım bu çileği hap mı doğalmı derken doğalını kullanmaya karar verdim fakat sizlerin yorumlarıda çok önemli. bu meyweyi kullanarak zayıflayan varmıdır ve ne kadar zamanda kaç kilo verdiklerini yazarsalar çok memnun olurum.10 kilo fazlam war ve gün geçtikçe almaktayım lütfen yorum bekliyorum tşkrler…

 60. Evet yurt dışında bu kadar ucuz olması gerçekten ilginç yani altın çilek ten fena bi kazık mı yiyoruz acaba :((((

 61. Altın çilek kurusunu 3 gündür kullanıyorum.kabızlığa iyi geldi.kahvaltıdan yarım saat önce 4 adet çiğneyerek yedim.üzerine bol su içtim.yedikten hemen sonra midede serinlik hissi veriyor.inşallah metobalizmayı çalıştırır.Yalnız kilosu çok pahallı.70 TL ye aldım.Yurt dışında ucuz diyorsunuz.ithalatını yapalım.

 62. MERHABA ARKADASLAR altin cilek cok faydali tavsiye ederim gercekten zayiflatiyor yemeklerden once yiyorum,fakat turkiyede kilosu 60 tl,ama ben yurt disinda kanadada yasiyorum burda kilosu sadece 3 tl inanilmaz derecede ucuz

 63. Kullanım süresine ne dediler bilmiyorum ama 3 hafta da etksiini göstermesi gerekirdi. hangi marka ve kimden aldınız gamze hanım?

 64. 3 haftadır kullanıyorum kapsülünü aldım ama bi etkisi olmadı devam etmmelimiyim???

 65. bende aldım kullanıyorum memnunum mayhoş güzel 1 tadı var hapındansa doğalı daha mantıklı diye düşünüyorum bol suyla beraber kullanıldığında baya tokda tutuyor zayıflamak isteyenlerin bilgisine sunulur…..

 66. Ürünüü aldığınız firmaya sormalısınız. Piyasada altın çilek adı ile bir çok ürün dolaşıyor

 67. bende altın çileğialdm ama şu varkı bn sinir hapları kullnıyorm bu sakncası oluurmuu bayad kg varr ne içersm içym kg vermıyorm altn çileğin faydasını ögrene bilirmiyim en yakın zamanda yormunuzu beklıyorm tsq .!
  ?

 68. mrb. bence hangi zayıflama hapı olursa olsun mutlaka bırakınca kilo almayı sağlıyor.Tabi şu da varki hapı birden değil ideal kilonuza ulaştığınızı düşündüğünüz zaman yavaş yavaş bırakmanız gerekir hap kullanmayı. yani hergün günde 3 defa kullanıyorsanız önce 1 hafta 2 ad de düşürmelisiniz daha sonra günde 1 ad. sonra ki hafta 2 günde 1 ad bu şekilde 1 -1,5 ay içinde bırakmanız gerekir.Fakat bu haplar sadece zayıflamaya yardımcı olur am kendi başına zayıflatmaz.önce biz beynimizde karar vericez.ve fiziksel aktivitemizi arttırıcaz..tabi bunun için pahalı spor salonlarına da gitmemize gerek yok evde mekik hareketleri ve diğer egzersizlerle ve de yürüyüşlerle bunu pekala başarabiliriz. Emin olun kendimizi daha enerjik ve daha özgüvenli hissedicez.

 69. merhaba bende altın çilek in kurusunu aldım zayıflamak istıyorum ama hapı mı kurusu mu daha fazla etkı gosterıyor bana bu konuda yardımcı olun lutfen bır de verdıgın kıloyu ılaç bıttıkten sonra gerı alıyor musun cunku bazı zayıflama ılaclarını bıraktıgın gunden ıtıbaren verdıgın kılonun ıkı katını alıyorsun yan etsı var lutfen cevap verın yorumuma sımdıdın tesekkur ederım

 70. ben şeker .tansiyon ve koroner arter hastasıyım.biraz da kilom var.altın çilek alıp tüketebilirmiyim.altın çileği .kalp hastaları kullanamaz diye duymuştum.bilgilendiririseniz sevinirim.teşekkür ederim.koroner arter hastasıyım lütfen ,çünki yasak olduğunu okudum ama birde size sormak istedim….

 71. merhaba ark..
  altınçileğin hapını kullanmadım ark.lar. sadece aktardan kurutulmuşunu aldım.hergün sabah öğle akşam öğünlerden yarım saat önce 6-7 ad yedim.. Ve bol su içtim.. zaten altınçileği yediğinizde müthiş susatıyor..ben normalde günde 1 bardak su içemezken şu an en az 1lt su içmeye başladım..

 72. Arkadaşlar altın çileğin onlarca faydası varken neden sadece zayıflamaya taktınız. Hiçbir zayıflama ilacının etkisi yoktur, sadece iradeye hakim olup ölçülü yemeyle alakalı herşey.

 73. selamlar ben burayı okudum birşey anlayamadım
  ben altın çilek kurusu aldın bunu nasıl kullanmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

 74. ben alalı 1 hafta oldu ama daha 1 kilo bile verememişim reklamlar boşa çıktı yazık verdiğim paraya ..

 75. Yasemin hanım, altın çilek zayıflama hapı işe yarıyor yani öyle mi?

 76. merhaba ben de sizler gibi birçok defa zayıflama hapı kullandım ve her defasında hapları bırakınca fazlasıyla geriye aldım..fakat bu defa doğal bir bitki olan altınçileğin kendisini kullanmayı tercih ettim. ve ii ki de öyle yapmışım. kullanalı henüz 4 gün olmasına rağmen kesinlikle etkisini gösterdi.bol bol su içmemi sağladı. ve tok tutucu özelliği sayesinde öğünlerimde artık ekmek yeme ihitiyacı hissetmiyorum sadec kahvaltıda o da kepek ekmek olarak… inş. bu defa olacak… kesinlikle tavsiye ediyorum hanımlar ve beylerr…

 77. ben altın çilek aldım ve bugün kullanmaya başladm çook afedersiniz ama mideden gaz yapıyo yani genirtiyo ve ilacın kokusu geliyo neden ve ilaç kpsülleri kötü kokuyo kendimi nasıl alıştıracağım siz kullanan arkadaşlar sizede oluyormu bunlar…

 78. diyabet hastasıyım insülin kullanıyorum altın çilek kapsulunu kullanmak istiyorum bu konuda bılgı verırmısınz.

 79. mrb…. bişey merak etim bu çilek 1ayda ortalama kaç kilo verdiriyor 🙂 ona göre kullancam

 80. kolayzayiflama.com ile altın çilek hapı veya tableti ürününün bir alakası yoktur. Bizler sadece altın çilek meyvesinin faydaları ve zayıflatırmı konusunda bir paylaşım yaptık. Altın çilek meyvesinin kullanıldığı sayısız bitkisel ürün ve tablet şurup vs var. Ürünü kimlerden aldıysanız kullanımını da lütfen onlara sorunuz.

 81. altin çilek hapını aldim hiç memnun kalmadım kilo veremedım gibi kilo bile aldim bunasil iş anlamadim hani 100 de 100 garantili idi dedi ki:

  çilek hapından aldım hiç memnun kalmadım kilo vermedıgım gibi kilo aldım birde 100 de 100 garantili diyorsunuz yarısı doruyor ne yapmam lazım

 82. ben 1 aydır altın çılek kullanıyorum etkısı yenı basladı ıdeal kullanım 1 aydan sonra bellı oluyor

 83. Burada altın çilek hapı reklamı yapmıyoruz. Kimden aldıysanız nasıl kullanılacağını da ona sorunuz lütfen

 84. altın çilek hapını aldım ama tam olarak nasılkullancam yardımcı olurmusunuz yemeklerden öncekac tane günde kac tane

 85. Sevimciğim. altın çilek ten faydalanmak ve zayıflamak için kullanmak istiyorsan günde 40 – 50 gramdan fazla tüketmiceksin. Her öğün yemekten 1 saat evvel bir avuç içi kadar altın çilek al ve tek tek ağzına koyarak 20 -25 dakika içerinde draje şeker yermiş gibi ağzında tut. Yemeğe kadar iştahın büyük ölçüde gidecektir.

 86. altın çilek nasıl kullanılır.yani günde kaç öğün,kaç tane bunu zayıflamak için soruyorum.lütfen bi cevap yazarmısınızz. iyi sonuç almak için nekadar kullanmamız gerekiyor…

 87. Altın çilek zayıflatırmı diye soran aysu hanıma şöyle bir cevabımız olacak. Altın çilek iştah kesici ve kan şekerini düzenleyici etkisi ile zayıflama ve kilo verme olanağı sağlamaktadır.

 88. selamlar ben aysu. benim merak ettiğim bir şey var. şimdi yarım kilo altın çilek meyvesi alsam bunu zayıflamak için nasıl kullanmalıyım. altın çilek gerçekten zayıflatıyor mı. eğer altın çileğin faydaları arasında zayıflama da var ise ben de sipariş etmek istiyorum.

 89. altın çileğin emziren annelere hiç bir zararı ve yan etkisi olmaz. aksine sütü artıran yiyecekler ve besinler arasındadır.

 90. Bende almayı dusunuyorum alanlar cok memmun ama ben emzırıyorum kullanmamda bır sakınca varmı acaba? lutfen yardımcı olurmusunuz

 91. BEN DAHA YENİ ALDIM VE BAŞLADIM KULLANMAYA 60 KİLO İLE BAŞLADIM HEDFİM 55 KİLO BAKLAIM HAYIRLISI DAHA HİÇBİR ETKİSİ YOK AMA İNANIYORUM BUGÜN 2. GÜN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.